Genel

Acil Böcek İlaçlama

Acil Böcek İlaçlama

İlaçlama sektörünün lider markası Acil Böcek İlaçlama şirketi, bocekilaclama724.com web sitesi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Türkiye’de İstanbul, un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız, dünyada etkisi bilinen ve kanıtlanmış haşere ilaçları kullanmaktadır. Tüm sertifikalara sahip olan şirket, garantili ve kesin sonuca götüren uygulama yapmaktadır.

Sektörde yer edinen firmaların en büyük sorunlarından biri ilaçlama elemanlarının bilgi açısından yetersiz olmasıdır. İşlemi yapan bu elemanları Acil İlaçlama firması Bio-active sağlık bakanlığının sınavını kazanmış biosidal ürün kullanma yetki belgesine sahip personeller ile profesyonel hizmet vermektedir. Bu da olası şikayetleri en aza indirerek memnuniyeti arttırmaktadır.

Firmanın hizmet verdiği alanlar aşağıdaki gibidir:

  1. Hastane
  2. Okul
  3. Ev
  4. Bahçe
  5. İş yeri
  6. v.s

Bu alanlar dışında tüm açık ve kapalı bölgelerde haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. Titizlikle yürütülen çalışmaların başarıya ulaşması için periyodik çalışmalar ve iş takibi yapılmaktadır.

Acil İlaçlama Servisi

Bulunduğumuz yaz aylarının da etkisi ile haşere problemleri artış göstermektedir. Bir çok haşere çeşidi (böcek, kene, fare, akrep, kulağa kaçan, danaburnu, kalorifer böceği) ev ve iş yerlerimizi işgal etmiş durumdadır. Mide bulandırıcı bir görünüme de yol açan bu canlılar bir çok hayati tehlike oluşturabilecek hastalıkları da bünyesinde bulundurmaktadır.

Bir çok insan haşerelerden kurtulmak için marketlerde satılan ilaçları denemektedir. Lakin her türlü ilacı deneseler bile böcekleri yine görmektedirler. Bunun sebebi ister istemez bu konuda profesyonel olmamalarıdır. Acil İlaçlama firması ise 24 yıllık tecrübesi ile hangi haşere türüne hangi ilacın uygulanacağı, mekanın ne kadar kapalı kalacağı, ilaçlama öncesi ve sonrasında neler yapılacağı gibi bir çok konuda müşteriyi bilgilendirmekte ve uygulamaktadır. Bu sebepten ötürü kesin çözüm sağlamak için işi profesyonellerine bırakmak gerekmektedir. Aksi takdirde zaman kaybından öteye geçemezsiniz.

İstanbul İlaçlama Şirketleri

İstanbul’da ilaçlama hizmeti veren ciddi anlamda sayısı fazla şirket bulunmaktadır. Kimilerinin sertifikası olmadığı gibi Sağlık Bakanlığı onayı da  bulunmamaktadır. Eş, dost tavsiyesi ya da internette yazılan yorumlara dayanarak firmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul ilaçlama şirketleri arasında bulunan acililaclama.com firmasını size gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. Kendileri yılların kattığı tecrübe ve en önemlisi müşteri hassasiyetlerini ön planda tutarak sizi bu problemden kurtaracaklardır.

Neden İlaçlama Yapmalıyız ?

Başlıkta yer alan “neden ilaçlama yapmalıyız?” sorusunun cevabını aslında yukarıdaki yazımızda değinmiştik. Tekrar irdelemek ve daha detaylı bilgi vermek hususunda sizlere aktaracağımız maddeler aşağıdadır.

  1. Böcek, haşere, fare ve pire gibi canlılar evinizde yaşayan siz ve diğer bireylerin yaşam sağlığını tehlikeye atmaktadır. Belirttiğimiz gibi bir çok teşhisi hala konulamamış bakteri ve virüsleri taşımaktadırlar. Hele ki mutfak gibi alanlarda dolaştığını düşünürseniz sağlığınıza doğrudan etkileri bulunmaktadır.
  2. Evinize misafir geldiği zaman bu canlılarla karşılaştığını düşünsenize. Eviniz hakkında hatta sizin hakkınızda edindiği izlenimi oldukça olumsuz etkileyecektir.

Yazımızın başlığı olan Acil İlaçlama firmasının uyguladığı yöntemler ile birlikte genel olarak böcek ilaçlama konusundaki nelere dikkat etmemiz gerektiği ve İstanbul’da yer alan ilaçlama şirketlerinin genel yapısına değindik. Siz siz olun, bu sorunu kökünden çözme arayışına girin ve artık zaman kaybetmeyin. Unutmayın ki sağlık ihmal edilemeyecek bir konudur.

Genel İlaçlama

Dünya’ nın her bölgesinde yaşamlarını sürdürebilen zararlı haşereler özellikle yaz aylarının gelmesi ile artış göstermektedir. İnsanların yaşam alanlarını istila eden ve taşıdıkları mikroplar ile oldukça tehlikeli olan bu canlılara karşı durabilmek için uygulanan ilaçlama işlemleri ile başa çıkabilmek için uğraşılmaktadır. Fakat bireysel olarak dışarıdan alınan ilaçlar maalesef ki sadece geçici çözüme ulaşmanızı sağlar. Çünkü her haşereye karşı uygulanacak ilaçlama işlemi farklıdır. Yaşam alanlarımızda güven içerinde oturabilmek için sizlere yardımcı olmak için kurulan böcek ilaçlama servisleri ile görüşüp destek almalısınız.

Zararlı canlılar ile mücadele etmek için kurulmuş olan Avrasya İlaçlama siz değerli müşterilerimizin sağlığını korumak için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli olmak üzere 5 ilde bulunan 24 şubesi ile durmadan hizmet vermektedir.

İstanbul İlaçlama firmaları günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Her geçen gün değişen teknoloji ile zararlı haşereler ile mücadele daha kolay bir hal almaktadır. Ancak ilaçlama şirketleri ile görüşürken ve seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi sizin sağlığınız için garantili hizmet verebilmeleri için alınması gereken sağlık bakanlığı onaylı çalışma ruhsatıdır. Eğer bir ilaçlama firması bu ruhsatı almadan işlem yapıyor ise hem sizin sağlığınızı tehlikeye atacak hem de yapılan işlemden gerekli verimi alamayacaksınız.

Yıllardır verdiğimiz böcek ilaçlama hizmeti ile Türkiye genelinde bulunan ilaçlama servisleri ile sizlere başlıca kene, hamam böceği, örümcek, pire, güve, tahtakurusu, akrep ve fare gibi zararlı hamam böceği haşerelerden kurtulmanız için savaşınızda yanınızda olmaktayız. Haşere ilaçlama yapmak için profesyonel çalışan servisimiz; ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan her canlıya ayrı uygulanan ilaçları ve eğitimli ilaçlama teknisyenleri ile sizlere en kısa sürede kesin çözüme ulaşmanız için çalışmaktadır.

Kalabalık bölgelerde yaşamayı seven bu zararlı canlılar beslenmek için insanlara ihtiyaç duymaktadır. Taşıdıkları mikropları yaşam alanlarımız dahil her bölgeye bırakabilen böcekler çok hasta olmamıza sebep olmaktadırlar. Bu yüzden ilaçlama şirketimiz ev, iş yeri, fabrika, otel, bağ, bahçe, okul ve hastane gibi tüm açık ve kapalı alanlardailaçlama hizmeti vermektedir.

Ortaköy Böcek ilaçlama şirketleri olarak  % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız sizlere hızlı çözümler sunabilmek için 7/24 kaliteli, güvenilir ve ekonomik ilaçlama hizmetini birleştirip sunmaktadır.

Fare İlaçlama Yöntemleri

Fareler ağaçlık ya da taşlık alanlarda çok sık görüldüğü gibi, kanalizasyon, logar ve çöplük gibi alanlarda gezinerek milyonlarca bakteri ve mikrobun vektörlüğünü yapmaktadır. Yaşam alanlarına giren ve sağlık açısından ciddi risk oluşturan Fare ilaçlamayapılmadığı müddetçe sorun yaratmaya devam edecektir. İnsanların yediği tüm besin maddelerini tüketebilen fare, yünlü ya da pamuklu eşyaları da kemirerek maddi zarara yol açabilir. Çatı faresi, tarla ve ev faresi ile sıçan gibi türleri sıklıkla görülen kemirgenler, kapalı alanlarda korkuya neden olur. Boyları 5 cm ile 40 cm arasında değişebilen kemirgenlerden kurtulmak için fare ilaçlama yaptırmak şarttır. Zira fareler, iyi gizlenebilen ve başının büyüklüğündeki her alandan geçebilen bir yapıya sahiptir. Ev, fabrika, restoran, bina ve kömürlük gibi alanlara sıklıkla giriş yaparak maddi sorunlara yol açan ve yaşam alanlarının temizliğini bozan kemirgenleri yok etmek için farklı türde ilaçlama yöntemleri kullanılabilir.

 Periyodik İlaçlama

Fareyi yok etmek için basit ilaçlar ya da tuzaklar çoğu zaman bir sonuç vermez. Zeki ve öğrenebilen bir canlı olan farelerde grup davranışları büyük önem taşıdığından, görünür tuzak ya da fare kapanları çoğunlukla işlevsiz kalmaktadır. Bu nedenle fare ile mücadele için profesyonel olarak hizmet veren ve kaliteli ilaçlar kullanarak uygulama yapan ilaçlama şirketleri tarafından yardım almak son derece önemlidir. Sıvı ilaçlar kullanılarak yapılabilen fare ilaçlama işlemleri için katı ilaçlar ve istasyon adı verilen kilitli kutular da kullanılabilir. Açık alanlarda fare ile mücadele için genellikle istasyon kullanılır. Bunun başlıca sebebi, istasyon içerisindeki ilacın, olumsuz hava koşullarından ve kedi, köpek gibi hayvanlardan korunmasını sağlamaktır. Fabrika ya da iş merkezi gibi büyük alanlarda da genellikle istasyon kullanılmaktadır. Fare istasyonu içerisinde bulunan mum blok adı verilen ilaç, farelerin su içtikleri anda iç kanama yaşamasına ve ölmesine yol açar. Bu şekilde kemirgenlerin alanın uzağında bir yerde ölmesi sağlanmış olur.

 

Ev, iş yeri, ofis gibi alanlarda genellikle sıvı ilaçlar kullanılarak yapılabilen fare ilaçlama uygulamalarında ek ilaçlar da kullanılabilir. Kemirgenlerden kurtulmak ve yaşam alanlarının sağlığını muhafaza etmek için kaliteli hizmet veren kemirgen ilaçlama şirketleri tarafından yardım alınmalıdır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım