Acil İlaçlama

 Acil Haşere İlaçlama

 

Haşerelerin mekanlarımıza kadar gelip, yuvalanmaya başladıktan sonra ürediklerini hemen herkes bilmektedir. Zararlarını saymakla bitiremeyeceğimiz bu canlıların, hemen yok edilmesi! üremeye başlamadan tedbir almak! gerektiğinin bilincinde olan insanların, Gördükten hemen sonra böcek problemi ne karşı hemen müdahale edebilecek, bir etkili ilaçlama firması aramaktadırlar.

Bu gibi durumlarda, çağrı merkezi numaralarımızdan! yada mail yoluyla acil ilaçlama talep eden müşterilerimize 7 gün 24 saat, anlık ilaçlama ekibi göndermekteyiz.

Tecrübeli acil ilaçlama

teknisyenlerimiz derhal haşere, fare gibi canlıların görüldüğü mekana ulaşıp, haşere türünü tespit edip en uygun ilaçlama uygulamasını yapmaktadır.

Diğer zararsız hiçbir canlıyı hedef almadan gerçekleştirdiği uygulamanın sonrasında, ilaçlama servis raporunu yazarak müşterimizi bilgilendirir.

Acil böcek ilaçlama

nın önemini bilen firmamız, tüm ürünlerini sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü (WHO) tarafından onaylanmış olduğunun bilinmesini isteriz. Bilinsiz yapılan her uygulamanın insan sağlığı, evcil hayvan,

bitki gibi canlıları doğrudan etkilediğinin bilinmesinde uygulamanın profesyonel ekipler tarafından yapılmasında fayda vardır.

Acil Fare İlaçlama

Kemirgenler: çok zeki ve iyi kemirici olan fareler hiç düşünmediğimiz bir zamanda, evinize kadara girebilmektedir.

Evimize giren bir fındık faresi nasıl yok edilir? Yada işyerimize girmiş bir lağım faresi ile nasıl mücadele edilir?

Öncelikle bilinmesi gereken en önemli konu fare ile mücadele etmek için, hangi fare türü olduğunu? ve hangi türle nasıl mücadele edilir? sorusunu iyi bilmek gerekiyor.

Örnek: lağım faresi eve girdiğinde nerde saklanır? Veya bir fındık faresi eve girince ne kadar sürede yavrular? Hangi yöntemler tercih edilmeli? en önemli cevabı mücadele edilecek fare türünün yaşam şartlarını iyi bilmek! ve en kısa sürede en etkili çözüme nasıl ulaşılır? sorusunun cevabıda budur. ‘ Profesyonel fare İlaçlama firmaları ‘ fare problemi olan bir mekanda ilaçlama yapmadan önce,

farenin türünü tespit ederek en etkili yemleme yada canlı yakalama işlemini yaparlar. Türüne göre fareyi hemen öldürme işlemide yaparlar.

Bio-Active fare ilaçlama firması olarak,

farelerin ne kadar zararlı canlılar olduklarını, iyi bildiğimizden dolayı hemen müdahale yapılması gereken mekanlara acil fare ilaçlama ! servis ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Fare ilaçlama, fare istasyonu yerleştirme, fare zehiri, fare yakalama, fare öldürme gibi işlemleri acil olarak hemen yapmaktayız.

 

Biz Sizi Arayalım