anadolu yakası

Adalar Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama uygulamaları çevremizde yer alan böcek türlerinden kurtulmak için oldukça önemli uygulamalardır. Profesyonel yöntemler ile fare ve böcek türlerinden en kısa zamanda kurtulmak mümkündür.Bio-Active böcek ilaçlama firması, çok sayıda şubesi ile ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Adalar böcek ilaçlama şubesi, adalarda oluşacak tüm haşere sorunlarıyla ilgilenmektedir.

Garantili Hizmet

Böcek türleri ile mücadele ederken zaman yönetimi önemlidir. Böcekler bir gün içerisinde bulunduğu bölgeye yüzlerce yumurta bırakan canlılardır. Firmamız haşere sorunlarını en kısa sürede çözmek için sizden gelecek taleplere karşı 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Uygulamalarımız ekonomik ilaçlama fiyatları ile daima garantili hizmet sunmaktadır.

Tüm Böcek Ve Fare Türleri Üzerinde Etkili İlaçlama

Adalar böcek ilaçlama şubesi, gümüş böceği, yaban arısı, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, karafatma, mite, tatarcık, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek gibi tüm zararlı türlere karşı %100 başarıya ulaşarak yaşam alanlarınızı zararlı canlılardan kurtarır.

Adalar böcek ilaçlama hizmetimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı hizmeti müşterilerine sunmaktadır.7/24 firmamıza ulaşarak böcek ilaçlama Adalar hizmetimizden destek ve randevu alabilirsiniz. Haşerelerden kurtulmak için jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama ve fare istasyonlarını kullanan firmamız, ilaçlama yapılan alanlarda kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle ilaçlama yapılan alanları kısa bir süre sonra güvenle kullanabilirsiniz.

Adalar Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Adalar haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Adalar böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisi mizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım