Diğer Haşereler

Amerikan Hamam Böceği İlaçlama

Amerikan Hamam Böceği Mücadelesi

Hamam böceği türleri arasında yer alan Amerikan hamam böceği, İnsan yiyeceklerine ortak olmayı seven böceklerdir. Çok sayıda mikrop ve bakterinin taşıyıcılığını yapan Amerikan hamam böceği, profesyonel ilaçlama yöntemleri ile var olduğu ortamdan arındırılmalıdır.

Boyları 3-4 cm arası olan Amerikan hamam böcekleri, on beş ay yaşayabilen canlılardır. Hamam böcekleri gibi yavrularını sırtında paket halinde taşıyan Amerikan hamam böceği, yumurtalarını bulunduğu karanlık alanlara bırakır. Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulamaları ile bu böceklerin yumurtaları temizlenmelidir. Aksi durumlarda yumurtadan çıkacak böcekler kısa süre sonra bulundukları alanı saracaklardır.

Amerikan Böceğinin Zararları

Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu böcekler uzun süre beslenmeden yaşayabilirler. Fakat Amerikan hamam böcekleri susuz kaldıkları takdirde uzun süre yaşayamazlar. Hastalık vektörü olarak bilinen Amerikan hamam böceği, çeşitli hastalıkların insanlara bulaşmasına neden olarak sağlık problemleri yaşatır. Gıda zehirlenmeleri, antrax, verem, dizanteri, astım, mantar hastalıkları ve alerjik reaksiyonlara neden olan Amerikan hamam böceklerinden kurtulmanın yolları oldukça önemlidir.

Yaşam alanlarımıza yapıları gereği çeşitli yollardan kolayca ulaşan Amerikan hamam böceği, mutfak ve banyo gibi nemli alanlarda yuva yapmayı sever. Profesyonel Amerikan böceği ilaçlama firmaları bu gibi alanların ilaçlamasını derinlemesine gerçekleştirerek Amerikan hamam böceklerini yumurtalarıyla yok etmektedir.

Bio-Active böcek ilaçlama şirketi tüm haşere türlerinde olduğu gibi Amerikan hamam böceğine karşıda etkili ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. Sıvı ve jel ilaçlama yöntemleriyle Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirmekte ve kısa süre içerisinde neticeye ulaşmaktayız. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve yöntemlerimizle Müşterilerimize en kaliteli hizmeti ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla sunmaktayız. Profesyonel yöntemlerle Amerikan hamam böceklerinden kurtulmak oldukça kolay olacaktır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım