Genel

Arı İlaçlama

Arılar ve eşekarısı çevreye genellikle faydalıdır. Bununla birlikte, yuvalarını insanlara çok yakın yapmayı seçtikleri zaman sorunlar ortaya çıkmaktadır. Rahatsız edildiğinde sokma eğiliminde olduklarından dolayı bazı türler oldukça agresif olabilirler. Böyle durumlarda, bunlara profesyonel müdahale ile arı ilaçlama yapılmalıdır.

Mülkünüz üzerinde bir yuva bulursanız, güvenli ve tamamen kaldırmak zor olabilir. Bio-Active profesyonel teknisyenler bu konuda size destek olmaktadırlar, bahçenizin ve evinizin denetimini yapabilir. Yuvalarını bulduklarında, kontrol altına alarak kaynağı kaldırabilirler.

 Arı Kontrolü

Arılar, kolonilerini korumak için kullandıkları savunmalarını hemen harekete geçirmeye başlarlar. Eşekarısı birden çok kez sokabilir, bu da tecrübeyi daha da acı verici ve üzücü hale getirir. Enjekte edilen zehir, bazı insanlarda ağrıya, ufak tahrişe ve hatta hayatı tehdit eden alerjik belirtilere neden olabilir. Bu böcekler aynı zamanda çocuklar için korkutucu olmaktadır.

Bu zararlıların her biri kendi alışkanlıkları ve geliştirdikleri stratejileri için birer tehdit olmaktadır. Haşere ilaçlama servisleri ile iletişime geçmek aslında en doğru seçim olacaktır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım