anadolu yakası

Ataşehir Böcek İlaçlama

Çok sayıda şubesiyle böcek ilaçlama hizmeti sunan şirketimiz, Ataşehir böcek ilaçlama şubesiyle haftanın 7 günü 24 saat ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Uygulamalarımız Ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Namıkkemal, Örnek, Yenisahra ve Yeniçamlıca başta olmak üzere tüm semt ve mahallere ulaşmaktadır.

Böcek ve Fare Türleri Nerelerde Karşımıza Çıkar?

Böcek ve kemirgen türlerinin yuva yaptığı sabit bir ortam yoktur. Bu haşereler tüm alanlarda gezerek kendilerine yeni yuva arayan canlılardır. Haşereler insanların yoğun olarak bulunduğu alanlarda çokça görülmektedir. İçerisinde bulunduğu alana kısa sürede adapte olabilen haşere gruplarına karşı ilaçlama önlemleri alınmalıdır.

Ataşehir böcek ilaçlama hizmetimiz, böceklerin tüm bölgelerde bulunma özelliklerine karşı haşere problemi yaşadığınız her alana ulaşmaktadır.

Zararlı Haşere Türleri

  • Kalorifer böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, güve, eşek arısı
  • Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, bit, hamam böceği
  • Yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, salyangoz, çekirge, kene, pire, tahtakurdu, yaban arısı, karınca, Alman hamam böceği

İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın hizmet kalitesine mutlaka dikkat etmelisiniz. Kaliteli ilaçlama hizmeti en kısa sürede haşere türlerinden kurtulmanızı sağladığı gibi sağlığınızda koruyacaktır. Ataşehir böcek ilaçlama hizmetimiz yüksek kalitedeki ilaçları ve Sağlık Bakanlığı onaylı hizmetiyle garantili hizmeti müşterilerine ulaştırmaktadır.

%100 Başarı Sağlayan İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları ve fare düzenekleri

Bio-Active böcek ilaçlama firmasına gün boyu ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz detaylı bilgi ve randevu vermek için 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Ataşehir Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Ataşehir haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Ataşehir böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım