avrupa yakası

Avcılar Böcek İlaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama şirketi, İstanbul içerisinde yer alan birçok şubesiyle haşere problemlerini çözmektedir. Avcılar böcek ilaçlama şubemiz 7 gün 24 saat kesintisiz haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sağlamaktadır

Avcılar İlçesinde Haşere Problemlerinin En Sık Yaşandığı Bölgeler

 • Ambarlı
 • Avcılar
 • Firuzköy
 • Gümüşpala

Böcek İlaçlama Uygulamalarının Gerçekleştiği Alanlar

Böcek ilaçlama uygulamaları haşerelerin yaşam sürmüş olduğu tüm ortamlarda uygulanabilmelidir. Aksi uygulamalarda kalıcı çözümlere ulaşılamaz. Profesyonel böcek ilaçlama firmaları geliştirmiş oldukları yöntem ve ilaçlama formülleri ile açık ve kapalı tüm bölgelere ulaşarak haşere ve yuvalarını etkisiz hale dönüştürürler. Haşere türleri, yumurtalarını yaşadığı veya gezindiği alan içerisindeki noktalara bırakmaktadır. Dikkatli ilaçlama yapılarak haşerelerin yumurtaları mutlaka ilaçlanmalıdır. Avcılar böcek ilaçlama şubemiz, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleriyle en zor alanlara dahi ulaşarak profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İlaçlama Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

 • Uygulama yapılacak haşere, böcek ve fare türü
 • Ortamda var olan haşerelerin yoğunluğu
 • Uygulanacak ilacın cinsi ve miktarı
 • İlaçlama uygulanacak alanın metre karesi

Böcek ilaçlama Avcılar şubemiz, ekonomik ilaçlama fiyatları sunmaktadır. Uygun hizmetimiz daima en kaliteli uygulamaları içermektedir. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlama yöntemlerimiz çevre sağlığını ve insan sağlığını koruyarak haşere türlerini etkisiz kılmaktadır.

Avcılar Haşere İlaçlama faaliyetlerimiz tahtakurusu, karafatma, mite, tatarcık, ; kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, fındık faresi, lağım faresi, , pamuk faresi, çatı faresi, ev faresi sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği gibi tüm zararlı haşere ve fare türlerini içermektedir.

Avcılar böcek ilaçlama şubemize iletişim numaralarımızdan gün boyu ulaşabilir, randevu talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati haftanın 7 günü hizmet sağlamaktadır.

Avcılar Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Avcılar haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Avcılar böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

 • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
 • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
 • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım