avrupa yakası

Bağcılar Böcek İlaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama, Bağcılar böcek ilaçlama şubesiyle hizmetinizdedir. Bağcılar ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere kesintisiz haşere ilaçlama hizmeti sunarak yaşam alanlarınızın sağlığını korumaktadır.

Ev, ofis, işyeri, apartman, okul, alışveriş merkezi, bahçe, site gibi tüm alanlarda var olan haşere ve fareler insan sağlığı açısından tehlike oluşturmaktadır. Açık veya kapalı tüm allananlarda karşınıza çıkabilecek zararlı haşere türleri için profesyonel ilaçlama desteği almalısınız. İnsan sağlığına ciddi zarar veren haşereler humma, sıtma, veba, verem, tifüs, dizanteri gibi önemli hastalıkların yaşanmasına neden olmaktadır. Bağcılar böcek ilaçlama hizmetimiz mikrop ve virüslere karşı ilaçlama uygulamalarının yanı sıra dezenfekte işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Uzman ekiplerimiz görev başında olup Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. İnsan ve doğa sağlığına dost böcek ilaçlarımız haşere türlerini en kısa sürede etkisiz kılmaktadır.

Yaşam Alanlarımızda En çok Görülen Haşere ve Fare Türleri;

  • Mite, tatarcık, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi
  • Gümüş böceği, kertenkele, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan

Bağcılar böcek ilaçlama hizmetimiz tüm haşere gruplarına karşı 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için iletişim numaralarımızdan Müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kalite, güven, garanti ve ekonomik ilaçlama fiyatlarını bir arada sunan böcek ilaçlama bağcılar şubesi her zaman hizmetinizdedir.

Bağcılar Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Bağcılar haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Bağcılar böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım