avrupa yakası

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Bahçelievler böcek ilaçlama hizmetimiz, Bahçelievler ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallere haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeyen Bio-Active böcek ilaçlama, birçok şubesi ile haşere problemlerine son vermektedir.Sağlık Bakanlığından onaylı firmamız ekonomik ilaçlama fiyatları ile kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Haşereler Nasıl Çoğalır?

Haşereler yeterli besin ve sıcaklık bulduğu andan itibaren üremeye başlarlar. Yapıları gereği bazı haşere türleri yumurta bırakarak çoğalmaktadır. Bazı haşere türleri ise doğurarak çoğalırlar. Böcek ve fare türleri insanların yaşam alanlarında yer alan yiyecekler itibariyle evlerimize kadar ulaşmaktadır. Bulunduğu alan içerisine önlem alınmadığı takdirde zamanla yuva oluşturan bu zararlı canlılar hızla üremeye başlarlar. Bahçelievler haşere ilaçlama, haşereler konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olarak profesyonel ilaçlama sunmaktadır. Böceklerin yuva oluşturduğu alanlara kısa sürede ulaşarak ilacın tüm alana nüfus etmesini sağlıyoruz. Böylelikle haşereler yumurtaları ile birlikte etkisiz hale dönüşmektedir.

İlaçlama Yöntemleri;

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama
  • Fare düzenekleri ve fare istasyonları

Bio-Active böcek ilaçlama olarak tüm şubelerimizle alternatif böcek ilaçlama yöntemleri sunmaktayız. İnsan sağlığını ve çevre sağlığını koruyan ilaçlama yöntemlerimiz en kısa süre de %100 sonuca ulaşmaktadır.

Eve Giren Haşere ve Fare Türleri;

  • Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma
  • Mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

Böcek ve fare grupları Evlerimizin içine kadar çeşitli yollardan ulamaktadır. Böcek ilaçlama Bahçelievler açık ve kapalı tüm alanlara böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulaması sağlamaktadır.

Bahçelievler böcek ilaçlama hizmetimizden destek almak için iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Bahçelievler haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Bahçelievler böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım