Genel

Bahçeşehir Böcek İlaçlama

7 gün 24 saat hizmet sağlayan şubelerimiz, garantili ve ekonomik hizmetle daima yanınızdadır. Tüm zararlı haşere türlerine karşı ilaçlama hizmeti sunan Bahçeşehir böcek ilaçlama, kaliteli hizmetin daima adresidir.

Bahçeşehir bölgesinde yeşil alanların fazla bulunması yaz aylarında böcek türlerinin sıkça üreyeceği ortamlara dönüşmektedir. Böylece Bahçeşehir bölgesinden gelen haşere şikayetleri artmaktadır. Uzman ekiplerimiz alternatif ilaçlama yöntemlerimizle her türlü haşere sorununda %100 başarıya ulaşmaktadır.

Bahçeşehir Haşere İlaçlama Güvenilir Hizmet

İlaçlama uygulamaları insan ve çevre sağlığını doğrudan etkileyecek önemli uygulamaları içermektedir. Yanlış kullanılacak ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri insan sağlığına ve çevre sağlığına doğrudan etki ederek istenmeyen sonuçların yaşanmasına neden olacaktır. Böcek ilaçlama hizmeti alacağınız zaman firmaya güvenmeniz ve kaliteli hizmet almanız oldukça önemlidir. Hizmet sunan Kuruluşun Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve yasal olarak hizmet sağlaması oldukça önemlidir. Bahçeşehir böcek ilaçlama şubemiz tüm şubelerimizde olduğu gibi garantili ve Sağlık Bakanlığınca onaylı hizmet vermektedir.

Yaşam Sürdüğümüz Alanlar İçerisinde En Çok Görülen Haşere Türleri;

Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, pamuk faresi, ev faresi fındık faresi

Bahçeşehir böcek ilaçlama hizmetimiz ekonomik ilaçlama fiyatları ile müşterilerimizin haşere sorunlarına çözüm olmaktadır. Şubelerimizden hizmet almak istediğiniz vakit iletişim numaralarımızdan veya www.bocekilaclama724.com adresimizden bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Bahçeşehir haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Bahçeşehir böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım