avrupa yakası

Başakşehir Böcek İlaçlama

Yaşam sürdüğümüz alanların hemen hemen hepsinde haşerelere ve farelere rastlamak mümkündür. İnsanların olduğu her yerde böcekler kendilerine besin bulabilmekte ve yuvalarını kurmak için insanların yoğun olduğu alanları tercih etmektedir. Başakşehir Böcek İlaçlama şubemiz ile yaşam alanlarımıza dalan haşereleri uzman ekibimizle ilaçlamaktayız.

Haşereler Evlerimize Nasıl Girer?

İnsanlar genellikle haşere ile mücadele işlemlerini açık alanlarda gerçekleştirmektedir. İnsanlar aldıkları ilkel önlemlerle böceklerin evlerine geçiş sağlayamayacağını zannederler. Ancak haşereler çok çeşitli yollarla evlerimize geçiş sağlayabilmektedir. Tuvalet ve su borularından, çatlak duvar aralıklarından, açık cam aralıklarından evlerimize geçiş sağlayabilmektedir. Bazı haşere türleri dışarıdan satın aldığımız eşyalarla birlikte evimize girmektedir. Başakşehir böcek ilaçlama servisleri Yaşam sürdüğünüz alanlarda görülen tüm zararlı canlı türleri üzerinde kontrol sağlamaktadır.

Alman hamam böceği, sinek, Amerikan hamam böceği, yaban arısı, kertenkele, tahtakurusu, kene, pire, tahtakurdu, bit, mayt, hamam böceği, kalorifer böceği, eşek arısı,  ev faresi, çıyan, akrep, halı böceği, örümcek, kakalak, tatarcık, kulağakaçan böceği, karafatma, tespih böceği, sivrisinek, gümüş böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve, yılan, uyuz böceği, sıçan, mite, kırkayak, akar, fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi, pamuk faresi gibi haşere ve kemirgen türleri evlerimize farklı yollarla geçiş sağlamaktadır.

Tüm Semtlerde Kaliteli Hizmet

Özellikle ev ilaçlama uygulamalarında profesyonel şirketlerle anlaşmanız gerekmektedir.  Herkese evinizi ve sağlığınızı emanet edemezsiniz. Bio-Active böcek ilaçlama firması, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır.

Başakşehir böcek ilaçlama şubesi ilçenin bütün semtlerinde ve mahallerinde uzman personelleri ve araçlı servisleri ile hizmet vermektedir. Bütün semtlerde uygun fiyatlarla uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Hizmet verdiğimiz semtler;

  • Altınşehir
  • İkitelli
  • Bahçeşehir

Başakşehir böcek ilaçlama servisleri, sıvı, jel, kokulu, kokusuz yöntemlerle tüm böcek türleri üzerinde etki sağlamaktadır.  TSE onaylı ilaçlarımızla açık ve kapalı tüm alanlarda 7 gün 24 saat kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Başakşehir Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Başakşehir haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Başakşehir böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım