avrupa yakası

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

İstanbul’un tüm ilçeleri ilaçlama hizmeti sağlayan Bio-Active Böcek ilaçlama, Bayrampaşa böcek ilaçlama şubesiyle de hizmetinizdedir. Şubelerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktadır

Böcekler Evlerimize Nasıl Ulaşır

Böcekler ve fareler evlerimizin içine kadar ulaşarak büyük rahatsızlıklara neden olmaktadırlar. Yapıları gereği istedikleri alana kolayca ulaşan bu zararlı canlılara karşı gerekli tedbirler mutlaka alınmalıdır. Evlerimizin açık bırakılan kapı ve pencereleri böceklerin evlerimize giriş sağlayacağı en kolay noktalardır. Aynı zamanda dışarıdan evlerimizin içine getirilen poşet ve eşyalar yoluyla da evimize çeşitli haşereler ulaşabilmektedir. Bayrampaşa böcek ilaçlama hizmetimiz ev ilaçlama uygulamaları ile haşere türlerini kısa sürede yok ederek %100 başarıya ulaşmaktadır. Uygulamış olduğumuz ilaçlama yöntemleri evinizi, eşyalarınızı ve en önemlisi sağlığınızı daima koruyacak TSE etiketli böcek ilaçları ile ilaçlanmaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız müşterilerimize kolaylık sağladığı gibi kaliteyi de bir arada sunmaktadır.

Bayrampaşa Haşere İlaçlama Yöntemleri;

  • Kokulu ve Kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ve Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

İlaçlama yöntemleri profesyonel ilaçlama firmaları tarafınca uygulanmalı ve ilaçlama yapılacak alanda var olan haşere ve fare türüne göre tespit edilmelidir. Bayrampaşa böcek ilaçlama tüm ilaçlama yöntemlerini Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla gerçekleştirmekte olup uzman bir kadroyla hizmet sağlamaktadır.

En Çok İlaçlama Yapılan Türler

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, fındık faresi, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi

Böcek ilaçlama Bayrampaşa tüm zararlı türler üzerinde ilaçlama uygulamalarını kalıcı çözümlere ulaşarak tamamlamaktadır. Gün boyu hizmet alacağınız firmamız daima yanınızdadır.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Bayrampaşa haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Bayrampaşa böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım