anadolu yakası

Beykoz Böcek İlaçlama

Ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile Sağlık Bakanlığınca onaylı ve garantili ilaçlama hizmeti sunan Bio-Active böcek ilaçlama şirketi, profesyonel şubeleri ile hizmetinizdedir. Beykoz böcek ilaçlama şubemiz, Beykoz ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetini ulaştırmaktadır.Haşerelerin vermiş olduğu rahatsızlıklar artık probleme dönüşmeden ilaçlama şubelerimiz tarafından en kısa sürede çözülmektedir.

Beykoz ilçesinde en çok haşere şikayeti ile karşılaştığımız semtler;

 • Beykoz
 • Anadoluhisarı
 • Çavuşbaşı
 • Çubuklu
 • Köyler
 • Göksu
 • Tokatköy
 • Paşabahçe

Haşere şikayeti aldığımız bölgelere uzman ekiplerimiz ile ulaşarak en kısa süre içerisinde yaşam alanlarınızı haşere ve fare türlerinden arındırıyoruz. İç ve dış tüm alanlarda uygulamış olduğumuz ilaçlama yöntemleri insan ve çevre sağlığını korumaktadır. İlaçlama ekipmanlarımız son teknolojik ürünlerden ve yüksek kalitedeki TSE etiketli ilaçlardan oluşmaktadır.

Yaşam Alanlarımızı Tehdit Eden Haşere Türleri

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, çıyan, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite

Beykoz böcek ilaçlama hizmetimiz Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama yöntemlerinin yanı sıra jel ilaçlama uygulamalarını da kullanarak profesyonel ilaçlama yöntemleri sunmaktadır. Beykoz böcek ilaçlama hizmetimiz müşterilerimizin bizlere dilediği zaman ulaşarak haşere problemlerine en kısa sürede çözüm bulması için 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İlaçlama hizmetlerimizden destek almak için dilediğiniz gün ve saatler içerisinde randevu alabilirsiniz.

Beykoz Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Beykoz haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Beykoz böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

 • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
 • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
 • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım