avrupa yakası

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

besiktas-bocek-ilaclama
besiktas-bocek-ilaclama

Beylikdüzü böcek ilaçlama şubemiz, Beylikdüzü ilçesinde bulunan tüm bölgelere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bio-Active böcek ilaçlama, profesyonel hizmetinden ödün vermeden çok sayıda şubesiyle haşere sorunlarına çözüm getirmektedir. Sağlık Bakanlı tarafından onaylı firmamız yasal olarak hizmet sağlayan bir kuruluştur.

Beylikdüzü Bölgesinde En Çok Haşere Problemi Yaşanan Bölgeler;

 • Gürpınar
 • Yakuplu
 • Kavaklı

İlaçlama Uygulamalarımız;

 • Fare düzenekleri ve fare istasyonları
 • Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama
 • Jel ilaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama tüm şubeleriyle insan sağlığını ve çevre sağlığını koruyan çalışmalara imza atmaktadır. İlaçlama uygulamalarımız en kısa zamanda sonuca ulaşarak Müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir.

Haşereler Nasıl Çoğalır?

Haşere türleri yapıları gereği farklı üreme sitemine sahiptirler. Fare gibi canlılar yavrularını doğurarak çoğalırken pire, kene, bit, hamam böceği gibi haşere türleri yumurta bırakarak ürerler. Yaşam alanlarımıza kolayca adapte olan haşereler, yeterli sıcaklık ve yiyecek olması durumda üremeleri için tüm şartlara sahip olurlar. Haşerelerin bulunduğu alana önlem alınmadığı takdirde bu canlılar hızla üremeye başlayacaklardır. Beylikdüzü haşere ilaçlama, tüm böcek ve fare türlerine karşı profesyonel ilaçlama sunmaktadır. Haşerelerin yuva oluşturduğu alanları kısa süre içerisinde tespit ederek uyguladığımız ilacın tüm alan içerisine nüfus etmesini sağlıyoruz. Böylece yumurtaları ile birlikte etkisiz hale dönüşen haşereler kısa zamanda yaşam alanlarınızdan arınıyor.

Eve Giren Haşere ve Fare Türleri;

 • Mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi
 • Kene, pire, tahtakurdu, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği

Böcek ilaçlama Beylikdüzü kapalı ve açık tüm alanlara fare ilaçlama ve böcek ilaçlama uygulaması sağlamaktadır. Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmetimizden destek almak için iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat şirketimize ulaşarak randevu talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Beylikdüzü haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Beylikdüzü böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

 • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
 • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
 • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım