avrupa yakası

Beyoğlu Böcek İlaçlama

İstanbul’ un tüm ilçelerine ilaçlama hizmeti sağlayan Bio-Active Böcek ilaçlama, Beyoğlu böcek ilaçlama şubesiyle de hizmetinizdedir.

Beyoğlu ilçesinde Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlı, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Tarlabaşı ve Taksim bölgelerinde sıkça haşere ve fare problemleriyle karşılaşmaktayız.

Kanalizasyon ve su borularının içeresindeki atıklar arasında yuva oluşturan haşereler eski yapıların bulunduğu alanlarda çokça görülmektedir. Beyoğlu eski bir tarihe sahip olmakla beraber eski yapılara da sahiptir. Böcek ve fare türlerinin bulunduğu alanlar ilaçlanarak var olan yapılar haşere türlerinin vereceği zararlardan korunmalıdır.

Böceklerle Mücadele Nasıl Yapılır

Böcek türleri ile mücadele çeşitli yöntemler dahilinde uygulansa da tek güvenli ve etkili yöntem profesyonel böcek ilaçlama desteği almaktır. Aksi uygulamalarda boşa zaman kaybı haşerelerin hızla üremesine ve her geçen gün verecekleri zararın büyümesine neden olmaktadır. Beyoğlu böcek ilaçlama hizmetimizle haşerelerin üremesine zaman tanımadan gün boyu haşere ve fare ilaçlama hizmeti sağlamaktayız.

Zararlı Haşerler;

Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

Sektörün en kaliteli hizmetini sunan Firmamız, tüm şubeleri ile garantili ve ekonomik böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Beyoğlu böcek ilaçlama şubesi Müşteri Temsilcileri ve uzman kadrosu ile beraber günün 24 saati görev başındadır.

Beyoğlu Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Beyoğlu haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Beyoğlu böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım