Diğer Haşereler

Bit İlaçlama

Bit Mücadelesi

Eklem bacaklılar sınıfında yer alan bit insan ve hayvan kanı emerek beslenmektedir. Toplu yaşam alanlarında hızlıca yayılan bu konakçılar hızla üreyerek çoğalmaktadır.

Bit İlaçlama Firması

Yumurtlama yöntemi ile çoğalan bit türlerinin bulaştığı alanlara mutlaka bit ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Aksi takdirde bu canlılar bulundukları alanlarda yer alan eşyaların arasına yayılarak büyük problemlere neden olacaklardır. İnsanların vücudunda yürüyerek kaşıntıya sebep olan bit türleri sirke adı verilen yumurtalarını çoğunlukla insanların vücudunda yer alan kıl köklerine bırakırlar. Bu gibi durumlarda eczaneden alınan bit ilaçları ile vücut temizliği yapılmalıdır, ardından bitlerin yaşam sürdüğü alanlar bit ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanmalıdır. Aksi durumda bit türleri yeniden vücudunuza yerleşerek aynı sorunun tekrarlanmasına neden olacaklardır.

En Çok Görülen Bit Türleri;

  • Kasık biti
  • Vücut biti
  • Baş biti
  • Bitki biti

Aynı zamdan bitki bitleri sera, tarla, bahçe gibi alanlarda yetişen mahsullerin yapraklarında barınarak, taze bitkilerin kuruyarak harap olmalarına neden olurlar. Bio-Active böcek ilaçlama açık ve kapalı tüm alanlarda yer alan bit türlerine karşı bit ilaçlaması yapmaktadır. TSE etiketli ilaçlarımız sayesinde insan sağlığına ve bitkilere zarar vermeden böcek ilaçlama uygulamalarımızı başarı ile tamamlamaktayız. Haşere ilaçlama firmaları arasında daima en kaliteli, güvenli ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamıza 7/24 ulaşarak bit ilaçlama ve tüm haşere problemlerinize karşı hizmet talep edebilirsiniz. Bitlerden kurtulmanın yolları arasında en doğru adres daima Garanti böcek ilaçlama firmasıdır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım