Genel

Böcek İlaçlama Hakkında

Böcek İlaçlama Hakkında

Her türlü mekanlarımızda davetsiz misafir olarak çıkan haşereler kimi zaman hamam böceği kimi zaman tahta kurdu olarak maalesef görülmektedir.

Böcek ilaçlama nedir ?

Özellikle yaz aylarında evlerimize kadar girebilen bu zararlı canlıları yok etmek bireysel olarak zor ve zahmetli olmaktadır. Bu gibi can sıkıcı durumlardan zahmetsizce 1 seferde kurtulmak aslında çok kolaydır. Hemen profesyonel uzman ilaçlama firmaları ile temas kurulduğunda gelen ekip öncelikle haşere türünü ve geliş yerlerini tespit ettikten sonra türüne göre belirlediği ilaçlarla haşere problemini kalıcı ve garantili olarak çözmektedir. Bio – Active Haşere ilaçlama Hizmetleri olarak sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla garantili olarak probleminizi çözmekteyiz.

Fare ilaçlama, Kemirgen İlaçlama !

Kemirme özellikleri oldukça gelişmiş olan Fareler yaşam alanlarımıza kadar ulaşıp gıdalarımıza ve diğer eşyalarımıza zarar vererek sağlığımızı önemli ölçüde tehdit etmektedir. Bir farenin bünyesinde bulundurduğu hastalıkları ve zararlarını saymakla bitiremeyiz. Yaşam alanlarımızda görünen fare problemi ertelenmeden hemen ilaçlanması ve mekanımızdan temizlenmesi gereken önemli bir konudur. Profesyonel  Fare ilaçlama firmaları bu konuda yardım alınması gereken önemli işletmelerdir. Seçilecek firma belirlenirken Sağlık Bakanlığından onaylı İlaçlama Firmaları olması ve uzman ekiplerce ilaçlanması gerektiğinden yapılacak uygulamanın dikkatli ve titizlikle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bio-Active fare ilaçlama firması olarak fare ilaçlama konusunda 2007 yılından beri binlerce mekan ilaçlaması yapıp her müşterimizden ayrı bilgi birikim tecrübe edinmiştir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabilir detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Pire ilaçlama Nasıl Yapılır !

Kan emici özelliği olmasının ayrı bir önemi olması sebebiyle diğer haşerelere göre daha can sıkıcı bir problem olan pireler bulundukları mekanda çok kısa sürede hızla üreyerek ciddi popülasyonlar oluşturmaktadırlar. Hayvan piresi dediğimiz pireler en fazla kedi, köpek gibi canlıları hedef almaktadırlar. Yazımızın başındada belirttiğimiz gibi beslenme ihtiyaçlarını kan ile karşılamaktadırlar. Koku alma duyuları oldukça gelişmiş olduğundan pirenin olduğu alana yaklaşan bir canlının kan kokusunu alarak hemen saldırıya geçerler ve ısırmaya kan emmeye başlarlar. Bu sebeble pire ilaçlaması ertelenmemesi gereken önemli konudur. Pire ilaçlama nasıl yapılmaktadır. Uzman profesyonel ekiplerce Problemin olduğu alanlar belirlenip mekanın durumuna göre ilaçlama yöntemleri ve yine mekanın durumuna göre ilaçlar seçilir. Ve titizlikle detaylı ilaçlama yapılır ( Ciddi ) popülasyon oluşmuş mekanlarda birkaç gün arayla 2. Uygulama yapılır. Uygulama yapılan bir mekandan minimum 2 saat ayrılmak gerekmektedir. Mekana gelindikten sonra 15 -20 dakika kadar havalalandırdıktan sonra başta zemin olmak üzere ilacın temas ettiği eşyalar temizlenmesi ( yıkanması silinmesi ) gerekmektedir. Bio-Active Pire ilaçlama servisi olarak 7 gün 24 saat kesintisiz destek alabilirsiniz. Garantili Böcek İlaçlama Firması !

 

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım