avrupa yakası

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Büyükçekmece böcek ilaçlama şubemiz, Büyükçekmece ilçesinde yer alan tüm mahalle ve semtlere profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Uzman ekibimiz yaşam bölgeleriniz içinde var olan veya olabilecek tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlayarak %100 başarıya ulaşmaktadır.

Hizmetlerimiz, Kumburgaz, Mimarsinan, Muratbey, Tepecik, Celaliye, Kamiloba başta olmak üzere tüm haşere problemi yaşanan alanları kapsamaktadır.

Böcek ve Fare Türlerine Karşı Uygulanan İlaçlama Teknikleri

  • Fare istasyonları, düzenekleri
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve sıvı ilaçlama

Büyükçekmece İlçesinde En Çok Karşılaşılan Haşere Türleri;

  • Sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi
  • Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, lağım faresi, çatı faresi,
  • Yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar

Büyükçekmece böcek ilaçlama hizmetimiz ve tüm şubelerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından gereken onaylara ve belgelere sahiptir.

Uygulama Alanları

İlaçlama uygulamalarımız fare ve haşere problemi yaşadığınız tüm alanları kapsamaktadır. Özellikle böcek türleri yumurtalarını ulaşılması zor kuytu köşelere bırakmaktadır. Profesyonel yöntemler dahilinde gerçekleştirilen ilaçlama yöntemlerimiz böceklerin yuva oluşturmuş olduğu en kuytu alanlara dahi ulaşarak kullanılan ilaçların nüfus etmesini sağlamaktadır. Okul, hastane, apartman, ev, işyeri, havalandırma, site, tarla, bahçe gibi alanları sıkça yuva edinen haşere ve fare gruplarına karşı en etkili ilaçlama planı alanında uzman ilaçlama personellerimiz tarafınca belirlenmektedir.Büyükçekmece böcek ilaçlama hizmetimizden destek ve bilgi almak içim Müşteri temsilcilerimize haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Büyükçekmece haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Büyükçekmece böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım