avrupa yakası

Çatalca Böcek İlaçlama

Birçok şubesiyle böcek ilaçlama hizmeti sunan Garanti böcek ilaçlama şubesi, Çatalca böcek ilaçlama hizmetiyle görev başındadır. Şubelerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Böcekler Evlerimize Nasıl Girer

Haşere ve fare türleri evlerimize girerek yuva oluştururlar. Haşerelerin evlerimizin içinde yer alması daima büyük problemler yaratmaktadır. Fiziki yapıları gereği, istedikleri bölgelerden kolayca yaşam alanlarımıza kadar ulaşan haşerelere karşı gerekli önlemler alınmalıdır. En çok evlerin açık pencere ve kapılarından evlerin içerisine kadar giren haşereler dışarıdan getirilen poşet ve eşyalar yoluyla da geçiş sağlamaktadır. Çatalca böcek ilaçlama hizmetimiz ev ilaçlama uygulamalarıyla haşere türlerini evlerinizden en kısa sürede arındırmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz ilaçlama uygulamaları eşyalarınızı, evinizi ve en önemlisi sağlığınızı her zaman koruyacak böcek ilaçları ile ilaçlanmaktadır. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarımız kolaylık sağladığı gibi kaliteyi de bir arada sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Tekniklerimiz;

  • Sıvı ve Jel ilaçlama
  • Kokulu ve Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

İlaçlama teknikleri, ilaçlama yapılacak haşere türüne göre tespit edilerek profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Çatalca böcek ilaçlama uzman kadrosu ile hizmet sağlayarak Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli onaylara sahiptir.

En Çok İlaçlama Yapılan Türler

Karınca, salyangoz, çekirge, güve, fındık faresi, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi kakalak, tatarcık, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karafatma, mite, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, eşek arısı

Böcek ilaçlama Çatalca tüm zararlı türler üzerinde kalıcı çözümlere ulaşarak ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. 7/24 hizmet alacağınız firmamız daima yanınızdadır.

Esenler Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Esenler haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Esenler böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım