anadolu yakası

Çekmeköy Böcek İlaçlama

Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ürünler ve garantili böcek ilaçlama hizmetinin kapılarını birçok şubesiyle müşterilerine açan Bio-Active böcek ilaçlama, Çekmeköy böcek ilaçlama şubesiyle hizmetinizdedir.

Haşereler insanların çeşitli hastalıklara yakalanmalarına neden olduğu gibi birçok kişininde yaşamını kaybetmesine neden olmuştur. Taşıdıkları Mikrop ve bakterileri insanların yaşam alanlarına kadar girip salgıları ile bulaştırıp insanlarımızın hasta olmasına neden olan en büyük faktörlerdir. Böcekler ve fareler zararlı canlılar olarak kabul edilip yaşam alanlarımızdan uzaklaştırmak gerekmektedir.

Çekmeköy böcek ilaçlama ortamda var olan mikroplara karşı dezenfekte işlemlerini sağlayarak böcek ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Böcekler Eve Nasıl Girer?

Böcek ve fare türleri yuvalarından ayrılarak çevremizde var olan ortamlarda gezinmeye başlarlar. Yeni yuva ve yiyecek arayışları evlerimize kadar ulaşmalarına neden olur. Evlerimizde aralık buldukları her köşeden yapıları gereği kolayca ulaşan haşereler tehlike yaratmaktadır. Ev içlerinde var olan haşere türleri profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri ile yok edilmelidir. Firmamız sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleriyle ev ilaçlama uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir.

Açık yada Kapalı Alanlarda En Çok Görülen Haşere Türleri;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği

Haşere ilaçlama Dönemi

Haşere türlerini her mevsim görebilirsiniz. Bu nedenle ilaçlama uygulamalarımız her dönem devam etmektedir. Yaz aylarında daha çok görülen bazı böcek türlerine karşı ilaçlama randevularımızda artış görülmektedir. Periyodik ilaçlama uygulamaları ile ortamda var olan veya var olacak tüm haşere türlerine engel olabilirsiniz.

Çekmeköy böcek ilaçlama, ekonomik ilaçlama fiyatları ile Sağlık Bakanlığınca onaylı hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz zaman ilaçlama hizmeti alabilir firmamıza ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Çekmeköy haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Çekmeköy böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım