Bilgi

Çim Ve Bahçe İlaçlama Kontrolü

Çim ve bahçe ilaçlama kontrolü,

Çim ve bahçe ilaçlama kontrolü, yapılırken özel uygulama ve gelişmiş yöntemlerle hiçbir bitkiye zarar vermiyoruz. Profesyonel haşere ilaçlama firması olan Bio-Active İlaçlama, evinizden veya işyerinizden, haşereleri yoketmektedir. Geliştirdiğimiz, firmamıza özel uygulamalarla bahçelerde görülen tüm böceklere karşı etkili ilaçlama lar yapmaktadır.

Çim Ve Bahçe İlaçlama Kontrolü

Çim ve bahçe ilaçlama kontrolü. Profesyonel haşere ilaçlama firması olan Bio-Active İlaçlama sağlık bakanlığı onaylı bir firmadır. Evinizden veya işyerinizden, haşereleri yoketme Konusunda geliştirdiği, kendine özel uygulamalarla bahçelerde görülen tüm böceklere karşı etkili ilaçlama lar yapmaktadır.

Bahçe ilaçlaması konusunda yapılan uygulamalar evlerde yapılan ilaçlamalara benzemez. Etrafta bulunan bitkileri göz önünde tutarak gerçekleşen uygulamalardan hiçbir bitki zarara uğramamaktadır. Özetle hedef alınan haşere dışında bir bitki yada evcil hayvanlara zararı dokunmaz. Kullandığımız tüm ürünler halk sağlığı müdürlüğü tarafından onaylanmış ürünlerdir. Günümüzde bahçe ilaçlaması yapılırken yasaklanmış kimyasallar ve yanlış yapılan uygulamalar neticesinde hedef dışı birçok bitki yok olmaktadır. Bu sebeble firma tercihi yapılırken çok dikkat edilmesi gerekir. insan ve zararsız diğer canlıları hedef almayacan firmalar özenle seçilmelidir. Bu konu hakkında İlaçlama Servisinde Olması Gereken Özellikleri sayfamızı ziyaret edebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir ilaçlama sektöründe elde ettiğimiz bilgi birikim ve tecrübelerimizle haşerelere geçit vermiyoruz.

Çim ve bahçe ilaçlama kontrolü, Fiyatları

Çimlerde ve Bahçelerde oluşan zararlı haşerelerle mücadele konusu.

Bio-Active İlaçlama teknisyenleri yaşanılan haşere probleminin kaynağını belirleyip gerekli önlemleri alarak kaynaksal ilaçlama uygulamasını gerçekleştirir. Teknisyenlerimiz İlaçlama sonrası belirli süre içinde kontrol uygulaması gerekiyorsa bunu müşterimize eksiksiz olarak anlatır. Belirlenen süre içinde kontrol ziyareti gerçekleştirir.

Bio-Active ilaçlama nın en önemli amacı sorunun kesin olarak çözüldüğünden emin olmak ve bunu rapor etmektir. Belirli dönem içinde haşere problemi tekrar yaşanırsa hemen ücretsiz servis hizmeti sağlamaktadır. İnsan, evcil hayvan, bitki, ağaç gibi hedef dışı canlıların zarar görmemesi için tüm tedbirleri almaktayız. Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz uygulamalar sonrasında %100 müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz. Firmamızın tercih ettiği uygulamalar halk sağlığı müdürlüğünce onay verilen ilaçlar ve yöntemlerdir. İstanbul haşere ilaçlama şubelerimizle tüm ilçelere ilaçlama fiyatlarımız değişmemektedir.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım