Diğer Haşereler Genel

Danaburnu İlaçlama

Danaburnu Mücadelesi

Danaburnu toprak altında yaşayarak bitkilere ve ekin köklerine zarar vererek mahsullerin harap olmasına neden olan bir haşere türüdür. Danaburnu sera, bahçe ve tarla gibi alanlarda sıklıkla görülmektedir. Danaburnu ilaçlama ile seralarınız bahçeleriniz güven altına alınmaktadır.

Boyları 4-5 cm arasında değişen bu böcekler yağmurlu havalarda toprak üstüne çıkarak gezinmektedir. Yumurta bırakarak üreyen danaburnu böceklerine karşı alınabilecek en etkili yöntem danaburnu ilaçlama uygulamasıdır. Haşere türlerini etkisiz etmenin kalıcı yolu ortamda var olan larvaları ve yumurtaları da ilaçlamaktır. Aksi durumlarda yumurtadan çıkan yavrular haşere problemlerinin tekrarlanmasına neden olacaktır. Etkili ilaçlama yöntemi için doğru bir ilaçlama planına ihtiyaç vardır. Kullanılacak doğru ilaç ve uygulanacak yöntem böcek türlerinden kurtulmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla bireysel müdahalelerden uzak durarak profesyonel danaburnu ilaçlama firmaları tarafından destek almalısınız. Danaburnu ile mücadele kaliteli uygulamalar sonucunda daima başarılı sonuçlara ulaşacaktır.

Danaburnu böceği genellikle toprak altı ve ekin kökleri arasına yuva oluşturduğu için uygulanacak ilaçlama yöntemleri dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Kalitesiz ilaç ve uygulamalar nedeniyle yeşil alanlar zarar görerek insan sağlığını da tehdit etmektedir.

Bio-Active böcek ilaçlama, tüm böcek türleri üzerinde ilaçlama uygulamalarını Sağlık Bakanlığı tarafından gereken belge ve izinlere sahip olarak gerçekleştirmektedir. Böcek ilaçlarımız insan ve doğa sağlığını koruyan TSE etiketli ürünlerden oluşmaktadır. Danaburnu ilaçlama servisimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım