avrupa yakası

Esenler Böcek İlaçlama

Esenler böcek ilaçlama
Esenler böcek ilaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama, Esenler böcek ilaçlama şubesiyle hizmetinizdedir. Esenler ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere böcek ilaçlama hizmeti sağlıyoruz. Firmamız uzman kadrosuyla yedi gün yirmi dört saat görev başındadır.

Esenler Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama uygulamaları insan sağlığını doğrudan etkileyen uygulamalardır. Haşere ve far türlerini etkisiz kılmak için uygulanan işlemlerde kullanılan böcek ilaçları kimyasal ürünlerdir. Kimyasal ürün kullanımları özellikle ilaçlar deneyim ve bilgi sahibi kişiler tarafından uygulanmalıdır. Aksi uygulamalarda yanlış kullanılan, dozu ayarlanamayan ilaçlar insanların zehirlenmesine kadar neden olabilecek sonuçlar doğurmaktadır. Haşere türleri çok sayıda türe sahiptir. İlaçlama uygulanacak haşere türünün belirlenmesi oldukça önemlidir. Belirlenecek haşere gurubuna göre etkili ilaçlar kullanılmalıdır. Bu gibi özeliklerin doğru bir planda belirlenmesi profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafınca mümkündür.

Esenler böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve garantili ilaçlama hizmetiyle gün boyu destek sağlamaktadır. Uygulamalarımız ziraat mühendislerimiz tarafınca belirlenmekte olup haşere türüne özel olarak uygulanmaktadır. Sektörde var olan yerimizi daima koruyarak önceliğimizi insan ve çevre sağlığından yana kullanmaktayız.

Haşere ve farelere karşı uygulanan ilaçlama yöntemleri nelerdir?

İlaçlama yöntemlerimiz ilaçlama yapılacak haşere türü ve yoğunluğuna göre belirlenmektedir.

  • Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare düzenekleri ve istasyonları

Esenler Böcek İlaçlama

Zararlı Haşere Türleri;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

Esenler böcek ilaçlama hizmetimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olup gün boyu destek ve hizmet sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Esenler Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Esenler haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Esenler böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

 

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım