avrupa yakası

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt böcek ilaçlama şubesi ile profesyonel haşere ilaçlama hizmeti sunan Bio-Active böcek ilaçlama şirketi, birçok şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Zararlı haşere türlerinden Esenyurt böcek ilaçlama şubesi ile kurtulun.

Alanında uzman kişiler tarafınca, doğru yöntem ve ilaçlarla uygulanan ilaçlama çalışmaları daima %100 başarıya ulaşmaktadır. Kurulduğumuz günden beri en yüksek kalitede güvenilir hizmeti sunan şubelerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve belgelidir.

Haşerelere Karşı Ne Yapılmalıdır?

Haşere türlerine karşı yapılacak en doğru yöntem bireysel ve amatör müdahalelerden kaçınarak profesyonel destek almaktır. Haşere türlerini alanında uzman ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama hizmeti talep ederek yok etmelisiniz. Aksi uygulamalar zaman kaybına neden olduğu gibi daha büyük sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Esenyurt böcek ilaçlama hizmetimiz günün 24 saati ilaçlama şubeleri ile hizmetinizdedir.

Haşereler Neden Tehlikelidir?

Haşere türleri insanların sağlığını, eşyalarını, bütçesini ve yaşam alanlarına zarar vererek çok sayıda zarara neden olurlar. Haşerelerin bulunduğumuz çevreden uzak tutulması daima önemlidir. Etrafımızda hızla yayılacak böcek ve fare türlerine karşı gerekli ilaçlama önlemleri alınmalıdır. Aksi durumlarda bu zararlı canlılar hızla yayılarak daha tehlikeli olacaklardır.

Uygulamalarımız; tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kene, pire, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, pamuk faresi, ev faresi gibi tüm haşere ve fare türlerini kapsamaktadır.

Şubelerimize dilediğiniz gün ve saatler içerisinde ulaşarak bilgi ve randevu alabilirisiniz. İlaçlama uygulamalarımızın tümü başarı ile tamamlanmakta olup yaşam alanlarınızı eski sağlığına kavuşturmaktadır. Dilerseniz işletmelerinizi, evlerinizi, bahçelerinizi ve dilediğiniz tüm alanları periyodik ilaçlama uygulamaları ile daima haşere türlerinin varlığından uzak tutabilirsiniz.

Esenyurt Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Esenyurt haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Esenyurt böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım