Bilgi

Evde Böcek İlaçlama

Evlerde Böcek İlaçlama

Evde haşere ve böcek ilaçlama, Evde oluşan Bir haşere istilası birçok insan için strese neden olmaktadır. Ve bireysel olarak bunlarla Başa çıkmak çok zordur. Neyse ki Aşağıdaki makaleyi okuyarak evinizde olan böceklerden çok kolay şekilde nasıl kurtulacağınızı öğrenin.

Evde Haşere Ve Böcek İlaçlama

Evlerimizde olmasını istemediğimiz haşereler bazen bir hamamböceği bazen bir güve olarak karşımıza çıkmaktadır. Türü ne olursa olsun evde olan bir hamam böceği yada ev çiyanı gibi haşere türü varsa ciddi bir popülasyon çoğalma durumu yaşanmadan derhal bir profesyonel ev ilaçlaması yapan bir ekip çağırın. Birçok insan genelde başlarda 1-2 tane haşereyi önemsemez gideceğini dünüşürler aslında bu ilerki günlerde yaşanacak tehlikenin habercisidir. Unutmamak gerekirki görülen bir haşere bile risk durumunu belirtir. 10 yılı aşkın deneyimlerimiz doğrultusunda sürekli duyduğumuz tecrübe ettiğimiz birkaç ay önce 1-2 tane böcek görüyordum şimdi her taraf böcek kelimesini yaşayıp bize anlatan müşterilemizden duymaktayız. Bu sebeble yaşanan durum önemsenip derhal müdahale edilmesi gereken önemli bir konudur. Sağlık bakanlığı onaylı ürünlerle gerçekleştirdiğimiz haşere çeşitleri ne göre belirlediğimiz özel uygulamalarımızla probleme neden olan böcek türünü tespit edip kalıcı ve garantili çözümler sunuyoruz.

Evde Haşere Ve Böcek İlaçlama, Böceklere, Haşerelere Karşı Alınacak Önlemler Nelerdir?

Mutfak ve yemek odası zeminlerini süpürerek her gün mutfak tezgah üstlerini silin. Küçük kırıntılar veya düşmüş yiyecek parçaları bile karıncalar, hamamböcekleri, kalorifer böcekleri ve diğer haşere türlerini mekana davet edebilir. Her gün çöpleri boşaltmak iyi bir fikirdir. Boşaltılmamış çöpler sineklere özellikle meyve sinekleri için üreme alanı olabiliyor.

Haşere ilaçlama uygulama ve kullanılan ürünlerle alakalı bilinmesi gereken en önemli konu ilaçlama yapacak firmanın gerekli izinleri almış olmasıdır. Ve uygulamasını yapacak ürünlerin yine halk sağlığına etkisi olmayacak yasal haşere ilaçları olması gerekir bir başka önemli konu ise ilaçlama uygulamasını yapacak teknisyenin halk sağlığı müdürlüğü tarafından eğitim alıp sertifikalı olmasıda önemli konudur. Ve ilaçlama sonrası yazacağı ilaçlama servis raporunda hangi ilaçları kullandığını ve ne kadar kullandığını belirtmesi gerekecektir. Zira ne kullandığı belli olmayan ucuz tarım kokulu tarım ilaçlarına maruz kalıp sağlığınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Bio-Active haşere ilaçlama hizmetleri olarak tecrübeli eğitimli sertifikalı personellerimizle, yasal ilaçlama ürünlerimizle, uygun fiyat garantisi ve çözüm garantili firmamızı tercih ederek zahmetsizce haşere probleminizden kurtulabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım