avrupa yakası

Eyüp Böcek İlaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama şirketi, Eyüp böcek ilaçlama şubesi ile Eyüp ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere kesintisiz haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Haftanın yedi günü 24 saat hizmet sağlayan profesyonel ekiplerimiz haşere sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözmektedir.

Eyüp böcek ilaçlama, hizmetlerinin tümünü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve belgeli olarak gerçekleştirmektedir.

Her Böcek ve Fare Türü Eve Girer Mi?

Haşere ve fare türleri genellikle doğa ortamında yuva oluşturan canlılar olsalar da çeşitli nedenlerden dolayı evlerimizin içine kadar ulaşırlar. Kötü hava koşulları nedeniyle yuvalarının bozulması ve yiyecek bulamayışları haşere ve fare türlerinin yaşam alanlarımızın içine girmesinde en büyük faktördür. Firmamız bu tehlikenin bilincinde olarak kapalı ve açık tüm mekanlarda ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Eyüp böcek İlaçlama Şubesi Olarak En Çok İlaçlama Gerçekleştirdiğimiz Böcek ve Fare Türleri;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği. Bu zararlı canlı türlerini yılın her mevsimi görmek mümkündür. İlaçlama hizmetlerimiz her dönem gerçekleşmektedir.

Karşı karşıya kalmış olduğunuz tüm haşere türleri için ilaçlama servisimize ulaşarak destek ve hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamakta olup detaylı bilgi ve randevu vermektedir. Ekonomik ilaçlama fiyatları ile daima kaliteyi sunan firmamız, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış böcek ilaçları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eyüp Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Eyüp haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Eyüp böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım