avrupa yakası

Fatih Böcek İlaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama, Fatih böcek ilaçlama hizmetiyle garantili ve profesyonel hizmet sağlamaktadır. Uygulamalarımız açık ve kapalı tüm alanları kapsamakta olup bütün haşere türleri üzerinde etki göstermektedir.

Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm onaylara sahip olan firmamız, ekonomik ilaçlama fiyatları ile zengin ilaçlama yöntemleri sunmaktadır. Çeşitli ilaçlama yöntemlerimiz yaşam alanlarınızı terk etmenize gerek kalmadan kolaylık sağlarken sağlığınızı ve çevrenizi de korumaktadır.

Haşereler ile Mücadele

Haşereler ile mücadele etmek için bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından destek alınmalıdır. Etrafa tehlike saçan böcek ve fare türleri dikkatli müdahaleler ile ilaçlanmalıdır. Fatih böcek ilaçlama şubemiz, alanında uzman bir kadro ile görev başındadır. Modern ekipmanları ve yüksek kalitedeki ilaçları ile çalışmalarını %100 başarıya ulaştırmaktadır. Şubemiz Fatih bölgesinde yer alan tüm semt ve mahalleleri kapsamaktadır.

Böcek İlaçlama Mevsimi

Böceklerin türlerine göre daha yoğun olarak görüldüğü mevsimler ve dönemler bulunmaktadır. Ancak insanların yaşam sürdüğü alanlara giren neredeyse tüm böcek ve fare türü yılın her mevsiminde karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle haşere ilaçlama uygulamaları her mevsim gerçekleşmektedir.

Yaşam Alanlarımızda En çok Görülen Haşere Türleri;

  • Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz
  • Kulağakaçan böceği, karafatma, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

Fatih böcek ilaçlama tüm alanlara sağlamış olduğu hizmetle haşere problemine son vermektedir. İlaçlama hizmeti almak istediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan firmamıza gün boyu ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Böceklerden kurtulmak böcek ilaçlama Fatih şubemizle artık çok kolay.

Fatih Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Fatih haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Fatih böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım