avrupa yakası

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Bio-Active böcek ilaçlama, Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama hizmetiyle profesyonel ve garantili hizmet sunmaktadır. Uygulamalarımız açık ve kapalı tüm alanları kapsamakta olup bütün haşere türleri üzerinde etki sağlamaktadır.

Firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile zengin ilaçlama yöntemleri sunmaktadır. Alternatif ilaçlama uygulamalarımız ilaçlama yapılacak alanları terk etmenize gerek kalmadan kolaylık sağlamaktadır.

Haşereler ile Mücadele

Haşereler ile mücadele etmek için bilgi sahibi kişiler tarafından destek alınmalıdır. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama şubemiz, profesyonel ekibiyle görev başındadır. Hizmetlerimiz Gaziosmanpaşa bölgesinde yer alan tüm mahalle ve semtleri kapsamaktadır.

Haşerelerin türlerine göre daha yoğun olarak görüldüğü dönemler bulunmaktadır. Fakat insanların yaşam sürdüğü bölgelere giren neredeyse tüm haşere ve fare türü yılın her mevsiminde karşımıza çıkmaktadır. Firmamız ilaçlama uygulamalarını her dönem %100 başarı ile gerçekleştirmektedir.

Yaşam Alanlarımızda En çok Görülen Haşere Türleri;

  • Sivrisinek, tesbih böceği, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık
  • Sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Kulağakaçan böceği, karafatma, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği

Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama hizmetimizden dilediğiniz zaman içeresinde destek alabilirsiniz.7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlayan böcek ilaçlama Gaziosmanpaşa, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Gaziosmanpaşa haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım