avrupa yakası

Güngören Böcek İlaçlama

besiktas-bocek-ilaclama
besiktas-bocek-ilaclama

Bio-Active böcek ilaçlama firması, Güngören böcek ilaçlama şubesiyle Güngören ilçesinde oluşan tüm haşere problemlerine en kısa sürede çözüm getirmektedir.

7 gün 24 saat hizmet sağlayan şubelerimiz, profesyonel hizmeti ekonomik ilaçlama fiyatları ile müşterilerimize ulaştırmaktadır. Akıncılar, Sanayi, Tozkoparan başta olmak üzere tüm mahallelere ilaçlama hizmetini sunan şubemiz, sürdürmüş olduğu çalışmalarında %100 başarıya ulaşmaktadır.

Haşerelerin insanlara vermiş olduğu en büyük zararlardan biri ise neden oldukları sağlık sorunlarıdır. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde böcek ve fare türleri yaşam sürdüğümüz alanlarda çoğalarak taşımış oldukları mikrop, bakteri ve virüsleri etrafa yayacaklardır. Güngören böcek ilaçlama hizmetimiz profesyonel ilaçlama yöntemleri ile zararlı haşere türlerini en kısa sürede etkisiz hale dönüştürmektedir.

Haşere Türlerinin Neden Olduğu Başlıca Hastalıklar;

 • Veba
 • Humma
 • Sıtma
 • Verem
 • Tifüs
 • Cilt hastalıkları
 • Parazitsel hastalıklar
 • Dizanteri
 • Gıda zehirlenmeleri

Böcek türlerini etkisiz hale dönüştürürken kullanılacak ilaçlar ve yöntemlerde insan sağlığına etki gösterebilecek önemli uygulamalardır. Kullanılacak böcek ilaçlarının insan ve çevre sağlığını koruyacak ürünlerden oluşması gerekir. Böcek ilaçlama Güngören hizmetimiz Dünya Sağlık Örgütü tarafından kullanılan ilaçları kullanarak müşterilerimizin sağlığını koruyarak haşere türlerinden kurtarmaktadır.

Uygulamalarımız, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği gibi tüm zararlı türleri kapsayarak kalıcı çözümlere ulaşmaktadır.

Güngören böcek ilaçlama şubemiz haftanın yedi günü 24 saat ulaşabilmeniz için kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Güngören Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Güngören haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Güngören böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

 • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
 • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
 • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım