Hakkımızda

2004 yılında İstanbul Esenler ilçesinde kurulan firmamız 2011 yılına kadar İstanbul avrupa yakasına hizmet verirken bugün İstanbul anadolu yakasında’ da ilaçlama hizmetlerini sürdürmektedir. Tecrübeli kadrosu sayesinde tüm haşere türlerini iyi analiz ederek en doğru müdahaleyi sağlamaktadır. Kurulduğu ilk günden itabaren kaliteli hizmet sunmayı kendine en önemli hedef seçen Bio-Active İlaçlama Hizmetleri hemen her yerde olabilecek yürüyen haşereler, uçan haşereler, kemirgenler, ve sürüngenler ile en hijyenik yöntemlerle mücadele ederek kaliteli yaşam alanları sunmaktadır. Gelişen ve gelişmekte olan tüm Pest Control yöntemlerini takip eden Bio-Active ilaçlama hizmetleri kendini koşulsuz güncel tutmaktadır. Sağlık bakanlığı halk sağlığı müdürlüğü direktifleri doğrultusunda hareket ederek insan sağlığı, evcil hayvan sağlığı, bitki gibi hedef dışı canlıların etkilenmeyeceği yöntemleri uygulayarak %100 müşteri memnuniyeti gözetiyoruz… Bio-Active ilaçlama hizmetleri olarak uygulama yaptığımız tüm alanları garanti altına alarak Bu anlayış içinde tutku ile bağlı olduğumuz sektörümüze yön veren firmalar arasında olmak için çalışıyoruz.

Uzun yıllardır İstanbul ilçelerine faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet gösteren firmamız, en ekonomik fiyatlarla rakiplerinin her zaman bir adım daha önünde olmaktadır. Tüm semtlerde aynı fiyatlarla hizmet veren Bio-Active böcek ilaçlama, hizmetleri müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Firmamız (WHO) Dünya Sağlık Örgütü’nün öngördüğü koşullara göre hizmet veren ruhsatlı bir firmadır. Kurumsal kimliğimizle uzun yıllardır, insan ve çevre sağlığına uygun koşullarda sektörde hizmet vermekteyiz.

Garantili ve Kaliteli Hizmet  

Eğitimli ve deneyimli Teknisyenlerimiz,  yaşam alanlarınıza uygun koşullarda hizmet vermektedir. Uygulama yaptıracağınız alanın büyüklüğü, haşere türüne göre bilinçli olarak ilaçlarını hazırlamakta ve uygulamaktadır. Haşere ve kemirgenler üzerinde farklı ilaçların etki ettiğini bilen teknisyenlerimiz, Sağlık Bakanlığı’nın öngördüğü tüm eğitimlerden geçirilmiştir. İlaçlama personellerimiz işini hakkıyla yapmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Ziraat mühendislerinin kontrolünden geçirilerek hazırlanan ilaçlarımız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bio-Active böcek ilaçlama firması olarak, ilaçlamanın insan sağlığı ile doğrudan ilişki olduğunun bilincinde olmakta ve bu prensiple çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bio-Active böcek ilaçlama firması, dünyada var olan tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte çağın gerektirdiği tüm yenilikleri uygulamaktadır. Son teknoloji cihazlardan seçilen ekipmanlarımız, tüm yaşam alanlarında size en iyi hizmeti sunmak adına hazırlanmaktadır. En iyi cihazlarla uyguladığımız ilaçlama yöntemleri, tüm haşere ve kemirgenler üzerinde etki etmekte ve tüm yaşam alanlarında kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kaliteli hizmet politikasıyla uzun yıllardır hizmet veren firmamız, ilaçlama işlemlerini % 100 garantili yöntemlerle uygulamaktadır.

7/24 kesintisiz olarak hizmet veren firmamızla iletişime geçerek, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çözümün Doğru Adresi

  • Sağlık Bakanlığı Ruhsatlarımız
  • Eğitimli Sertifikalı Teknisyenlerimiz
  • Halk Sağlığı Müdürlüğü İzinli Ürünlerimiz
  • Garantili Uygulamalarımız
  • %100 Müşteri Memnuniyeti Hedefimiz
  • Kalite Politikalarımız
  • 12 yıllık Tecrübemiz
  • Hızlı ve Güvenilir Servis Ağlarımız
  • Tüm İstanbul Semt’lerine Hizmet
  • Müşterilerimizi Her Daim Önemsiyor Güleryüzlü Hizmet Anlayışımızdan Asla Ödün Vermiyoruz.