Diğer Haşereler Genel

Halı Böceği İlaçlama

Halı Böceği Mücadelesi

Halı böceği, evlerimizde yer alan tüylü ve yünlü eşyaların arasına yerleşerek üreyen haşere türleridir. Halı böceği yumurtalarını halı, kilim, battaniye ve yünlü kıyafetlerin arasına saklar. Halı böceği ilaçlama ile bu yumurtalardan kurtulabilirsiniz.

Halı böcekleri kahverengi ve siyah renklerde görülen 1-2 cm boyunda küçük böceklerdir. Halı böceklerinin küçük olması ve yünlü eşyalar arasına saklanması fark edilmelerini zorlaştırmaktadır. Halı böceği ilaçlama uygulamaları alanında uzman ilaçlama firmaları tarafından uygulandığı takdirde başarılı sonuçlara ulaşmaktadır.

Eşyaların arasına yumurtalarını saklayan halı böceği hızla üremektedir.10-15 gün içerisinde yumurtadan çıkan halı böcekleri kısa sürede eşyalarımızın arasında sayılarını arttırarak büyük problemlere neden olmaktadır. Kullandığımız eşyalar arasına yumurtalarını bırakan halı böcekleri, genellikle alerjik reaksiyonların yaşanmasına neden olmaktadır.

Halı böcekleri ile mücadelede bireysel yöntemler netice vermemektedir. Çünkü bu böcekler hızla çoğalarak bulunduğu ortama yayılmaktadır. İyi uygulanmayan halı böceği ilaçlama yöntemi ile temizlenmeyen böcek yumurtaları, halı böceği probleminin tekrarlanmasına neden olacaktır.

Bio-Active böcek ilaçlama firması, halı böceği ilaçlama hizmetiyle yaşam alanlarınızı bu haşere türlerinden en kısa süre içerisinde arındırmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı hizmetimiz ile yaşam alanlarınızı gönül rahatlığıyla uzman ilaçlama personellerimize emanet edebilirsiniz. TSE etiketli ürünlerimiz sizin ve çevrenizin sağlığını koruyarak halı böceklerini ve tüm haşere türlerini etkisiz kılmaktadır.

Firmamız günün 24 saat haftanın 7 günü garantili ve ekonomik hizmet sunarak daima Müşterisinin yanında yer almaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmaların sonunda gerekli resmi evrakları hazırlayarak sizlere teslim etmektedir. Profesyonel yöntemler dahilinde halı böceğinden kurtulmak çok kolay olacaktır. Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım