Genel

Hamam Böceklerinden Kurtulmanın Yolları

Hamam böcekleri çeşitli türlere sahip olarak insanların yaşam anlarında sıkça görülen bir böcek türüdür. Bu haşerelerden kurtulmak için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Aksi durumlarda hızla yayılan hamam böceklerinden kurtulmak mümkün değildir.

Hamam böcekleri bir gece içerisinde yüzlerce yumurta bırakan böceklerdir. Kısa sürede yumurtadan çıkan hamam böcekleri yaşam alanlarımızın içine dağılarak baş edilmesi zor bir hal alırlar.

Hamam böceği ilaçlama firmaları, hamam böceklerine karşı uygulamış oldukları ilaçlama yöntemleri ile açık ve kapalı alanlarda oluşan haşere sorunlarına son verirler. Hamam böceklerini ilaçlama uygulamalarında en çok kullanılan yöntem Jel ilaçlama uygulamalarıdır. Bu ilaçlama tekniği uygulama yapılan alanları terk etmenize gerek kalmadan oldukça kolay bir sistem ile böceklerin yuvalarına enjekte edilmektedir. Jel ilaçlama tekniğinin yanı sıra hamam böceklerine karşı sıvı, kokulu ve kokusuz ilaçlama teknikleri de kullanılmaktadır.

En Çok Görülen Hamam Böceği Türleri;

  • Kalorifer böceği
  • Kakalak
  • Karafatma
  • Alman hamam böceği
  • Amerikan hamam böceği

Bio-Active böcek ilaçlama tüm hamam böceklerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Hamam böceklerinden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarımız hamam böceklerinin ortamda var olan yoğunluğuna göre uzman ilaçlama personellerimiz tarafından belirlenerek müşterilerimize bilgisi verilmektedir.Hamam böceğinden kurtulmanın yolları için ilaçlama ekiplerimizle dilediğiniz zaman irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım