Genel Genel İlaçlama

Haşere İlaçlama

Etkili Haşere İlaçlama

Haşere İlaçlama

Zararlı böcek türleri ile mücadele etmenin en etkili yolu profesyonel çözümlerle haşere ilaçlama firmaları tarafından sunulmaktadır. Firmamız tüm haşere türlerine karşı etkin mücadele sağlamaktadır.

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 3.000.000 türe sahip olan haşereler her alanda karşımıza çıkabilecek canlılardır. Haşere türleri kendi aralarında da çok sayıda çeşide ayrılmaktadır. Örneğin pirelerin doğada çok sayıda türü bulunmaktadır. Haşere türleri genellikle yaşadıkları ortama ve beslenme şekillerine bağlı olarak isim almışlardır. Çeşitli zararlara neden olan haşere türlerinden uzak durmak her zaman sağlığımızı ve çevremizi koruyacaktır.

 

Haşereler Eve Nasıl Girer

Yapıları gereği küçük ve elastik forma sahip olan haşere türleri evlerimize kapı, pencere, balkon ve dışarıdan gelecek eşyalar yoluyla kolayca giriş sağlarlar. Evlerde yer edinen haşereler daima daha tehlikeli olmaktadır. Evde yer alan onlarca eşya arasına gizlenen haşere türlerini ve yumurtalarını bulmak oldukça zordur. Bu zararlıların takibi haşere ilaçlama uygulamalarıyla mümkün olmaktadır.

Haşere Türlerinden İnsanlara Bulaşan Hastalıklar

 • Dizanteri
 • Tifüs
 • Humma
 • Sıtma
 • Verem
 • Grip
 • Cilt hastalıkları
 • Alerjik hastalıklar
 • Gıda zehirlenmeleri
 • Parazit hastalıkları

Haşerelerin Zararları

Haşere problemleriyle çok eski zamanlardan beri mücadele eden insanlar, haşere türlerinden gelen çeşitli zararlara maruz kalmıştır. Haşerelerin en büyük zararı insanların sağlığını olumsuz olarak etkilemeleridir. Haşere türleri pis ortamlarda barınarak birçok mikrop ve virüsün taşıyıcılığını yaparlar. Aynı zamanda konakçı olarak kan emen kene, pire, bit gibi haşere türleri virüs taşıyarak önemli hastalıkların yaşanmasına neden olurlar. Yaşam alanlarımızda yer alan eşyaları kemirerek kullanılmaz hale getiren haşere türleri ise maddi zararların yaşanmasına sebep olurlar. Haşere türlerinden gelebilecek zararlardan korumak için yaşam alanlarınıza haşere ilaçlama uygulaması yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

Haşere türleri

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, çıyan, akrep, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, ağaç kurdu

Bio-Active böcek ilaçlama şirketi olarak tüm haşere ve fare türlerine karşı haşere ilaçlama uygulamalarımızı başarı ile sürdürmekteyiz. İlaçlarımız haşere türlerine özel olarak ziraat mühendislerimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Haşerelerden Kurtulmanın Yolları

Yaşam kalitenizi olumsuz olarak etkileyen, mutsuzluk ve endişe yaratan haşere türlerinden kurtulmanın yolları bireysel müdahaleler gibi sandığınız kadar zor değildir. Uzman eller tarafından destek ve haşere ilaçlama hizmeti aldığınız takdirde yaşam kalitenizi ve alanlarınızı daima bu zararlı canlı türlerinden korumanız mümkündür. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcak havanın etkisiyle yoğun olarak üreme evresine giren haşere türleri, yaşam alanlarımıza yayılmaktadır. Yaz aylarında haşereler etrafınızda çoğalmadan haşere ilaçlaması yaptırmanızda fayda vardır.

Haşere İlaçlama Hangi Alanlara Uygulanır

Uzman ilaçlama firmaları tarafından alınacak hizmetler doğrultusunda işyeri, daire, fabrika, apartman, depo, ev, bina, bahçe, park, okul, hastane, tarla gibi kapalı ve açık tüm alanlara uygulaması güvenle yapılabilir.

Bio-Active böcek ilaçlama haşere problemi yaşadığınız tüm alanlara ulaşarak profesyonel hizmetle yanınızda yer almaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı ve garantili hizmeti yaşam alanlarınıza ulaştıran firmamız alanında uzman kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

 • Sıvı İlaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama

Haşere ilaçlama yöntemleri haşerelerin türüne ve yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Doğru seçilen ilaçlama yöntemleri ile haşere türlerinden kısa sürede kurtulmak mümkündür. Profesyonel haşere ilaçlama firmalarından hizmet almanız durumunda doğru ilaçlama yöntemleri ile hizmet alabilirsiniz. Zengin ilaçlama seçenekleri sunan Firmamız yaşam alanlarınızda zahmet oluşturmadan, en pratik sistemlerle ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Tüm haşere türlerine karşı seçenek sunan ilaçlama yöntemlerimiz ile ilaçlama yapamayacağımız haşere türü bulunmamaktadır.

Haşere İlaçlama Fiyatları

Bio-Active böcek ilaçlama şirketi yıllardır sunmuş olduğu hizmette bir an olsun kalite ve güvenden ödün vermeden ilaçlama hizmetini ekonomik fiyatlar eşliğinde müşterisine sunmaktadır. Haşere ilaçlama fiyatları belirlenirken öncelikle ortamda yaşayan haşere türü belirlenmektedir. Belirlenen haşere türünün ortamda var olan yoğunluğuna bağlı olarak ilaç miktarı ve türü belirlenir. İlaçlama yapılacak alanın özellikleri de baz alınarak ilaçlama fiyatları belirlenmektedir.

Çok düşük rakamlara hizmet sunan firmalar yer almaktadır. Düşük rakamlar bazı kişilere cazip gelmekte ve firma araştırılmadan hizmet alınmaktadır. Bu firmaların uygulamış olduğu yöntemler sonucunda haşereler etkisiz hale gelmediği gibi insanlar ciddi sağlık problemleri ve maddi kayıplar yaşamaktadır. Çünkü bu tarz firmalar Sağlık Bakanlığı tarafından onayı ve çalışma ruhsatı bulunmadan kalitesiz ilaç ve ilaçlama yöntemleri ile tehlike saçmaktadırlar. Bu nedenle hizmet alacağınız firmanın vereceği rakamlardan önce sunacağı hizmetin kalitesine dikkat etmelisiniz. Firmamın sahip olduğu özellikleri araştırmanız kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır. Unutmamalısınız ki kaliteli hizmet daima sağlığını, çevrenizi, yaşam alanlarınızı ve bütçenizi korumaktadır.

Haşereler Hangi Alanlarda Yuva Yapar

Haşere türleri genellikle nemli, rutubetli ve sıcak alanları seven canlılar olduğundan dolayı banyo ve mutfaklarda sıkça görülmektedirler. Haşere türlerinin yuva oluşturduğu tek bir alanı söylemek neredeyse imkansızdır. Her alanda gezinen haşere türleri kuytu köşe buldukları her alana yumurtalarını bırakabilirler.

Bio-Active, böcek ilaçlama olarak haşere ve fare türlerinin yuva oluşturduğu alanları özel ilaçlama personelimiz eşliğinde tespit ederek yüksek kalitedeki ilaçlar ile ilaçlamaktayız. Haşere ve yumurtalarını etkisiz kılarak yaşam alanlarınızı bu zararlı canlılardan arındırarak dezenfekte ediyoruz. Bio-Active böcek ilaçlama firması 7/24 hizmet sağlamaktadır. Firmamıza garantibocekilaclama.com.tr adresinden veya iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak haşere türleri ve haşere ilaçlama konusunda merak ettiğiniz soruları sorarak profesyonel yanıtlar alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın