Bilgi

Haşerelerin En Çok Görüldüğü Alanlar

Haşere türleri yiyeceklerimize meraklı canlılar olduğundan dolayı mutfak, kiler ve gıdaların depo edildiği alanlarda gezinen ve yuva oluşturan haşere türlerine sıkça rastlamak mümkündür. Nemli ve rutubetli alanları seven böcek türleri, banyo ve su borularının olduğu alanlarda da çokça görülmektedir. İlaçlama yapılacağı zamanlarda haşerelerin bu alanlarda fazlaca bulunmaları göz önünde bulundurularak bu gibi alanlara detaylı ilaçlama yapılmalıdır.

Açık alanlarda ise haşerelere bitkilerin ve mahsullerin yetiştiği tarla, bahçe, sera gibi alanlarda sıkça rastlanır. Bitkilerin taze kökleri ve yaprakları ile beslenen böcek türleri bu nedenle bitkilerin arasına yuva oluşturmaktadır. Böceklerin bitki ve mahsullere vermiş olduğu zararda büyüktür.

Bio-Active böcek ilaçlama, ev, işyeri, fabrika, apartman, depo, hastane, okul, park, bahçe, tarla gibi açık ve kapalı tüm alanlarda ilaçlama hizmetlerini başarı ile yerine getirmektedir. Firmamıza dilediğiniz gün ve saate ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Bize https://www.bocekilaclama724.com/ veya İletişim numaralarımızdan ulaşarak 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım