Genel

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama
İstanbul böcek ilaçlama

İstanbul böcek ilaçlama Türkiye’nin en güzel ve önemli şehirleri arasında yer almaktadır. İlaçlama hizmetimiz, İstanbul’da yer alan haşere problemleriyle ilgilenerek profesyonel çözümler sağlamaktadır.

İstanbul Böcek ilaçlama 

Hizmetimiz Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan tüm ilçe ve semtlere ilaçlama hizmeti vermektedir. Gün boyu hizmet alarak en kısa süre içerisinde haşere problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Kalabalık şehirlerde hızla üreyen haşere türleri ilaçlama firmalarına olan ihtiyacı daha da çok arttırmaktadır. Önemli bir görev üstelenen İstanbul Böcek ilaçlama, görevinin bilincinde olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Böceklerden Kurtulmanın Yolları

Böceklerden kurtulmanın yolları çoğu kişinin ortak sorunudur. Özellikle yaz mevsiminde çoğalan böcek türlerine karşı haşere problemleri artmaktadır. Bireysel müdahaleler sonucu daha da büyük problemlerle karşı karşıya kalan kişiler çaresiz kalmaktadır. Haşerelerin bütün türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlayan böcek ilaçlama İstanbul hizmetimiz ile haşere problemleri başarıyla çözülmektedir.

İlaçlama Yapılan Haşere ve Fare türleri

Akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mayt, halı böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, ağaç kurdu, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan.

İstanbul böcek ilaçlama hizmetimiz tüm haşere ve fare türlerine karşı geliştirmiş olduğu profesyonel ilaçlama yöntemleri ile etkili koruma sağlamaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

 • Sıvı ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Jel ilaçlama

İlaçlama yöntemlerimiz ofis, işyeri, ev, okul, apartman, fabrika, hastane, alışveriş merkezi, tarla, bahçe, park gibi açık ve kapalı alanlarda, tüm haşere türlerine karşı uygulanmaktadır.

Böceklerin Zararları

Böceklerin yaşam alanlarında gezindiğini gören kişiler ilk anda panik olarak böceklerden olumsuz olarak etkilenmektedir. Yaşam alanlarımızı yuva edinen böceklerin zaman içerisinde oluşturmuş olduğu zarar ve olumsuzlar daha da büyüktür. Yaşam alanlarımızda gizli köşelere yumurtalarını bırakan haşereler kısa bir süre sonra sayılarını arttırmaktadır. Bir hamam böceği bir gece içerisinde bulunduğu alana 250-300 adet yumurta bırakmaktadır. Dolayısıyla haşere türlerine karşı zamanında yapılacak ilaçlamalar daha çabuk neticeye ulaşmanızı sağlayacaktır. İstanbul böcek ilaçlama hizmetimiz gün boyu 7/24 hizmet sağlayarak haşere problemlerine cevap vermektedir. Böcek, haşere ve fare türlerinin taşımış olduğu bakteri, virüs ve mikroplar nedeniyle çoğu kişinin ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya kaldığı unutulmamalıdır. Sıtma, veba, humma, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, verem, tifüs, dizanteri gibi önemli hastalıklar bu zararlı canlı türlerinden insanlara geçen bazı hastalıklardır.

 Firmamızın Sahip Olduğu Özellikler

 • İstanbul Böcek İlaçlama hizmetimiz Müşterilerine Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı yasal bir hizmet sunmaktadır
 • Hizmetinize sunulan haşere ilaçlama uygulamaları daima garantili, güvenli ve ekonomiktir.
 • İstanbul Böcek İlaçlama hizmetimiz tarafından kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçlardır
 • Firmamız, 7 gün 24 saat hizmet sunarak sorunlarınıza dilediğiniz zaman cevap alabilmenizi sağlamaktadır
 • Yaşam sürdüğünüz alanlara uygulanacak ilaçlama yöntemleri ve dezenfekte işlemleri alanında uzman ilaçlama personellerimiz tarafından gerçekleşmektedir
 • İstanbul Böcek İlaçlama hizmetimiz daima gerçekleştirmiş olduğu çalışmanın raporunu Müşterisine teslim etmektedir
 • İlaçlama uzmanlarımız çalışma öncesi ve sonrasında Müşterisine gerekli bilgilendirmeleri yapabilecek özende hizmet sağlamaktadır

Böcek İlaçlama Mevsimi

Böcek ve fare türleri her mevsim yaşam alanlarımızda karşılaşacağımız canlılardır. Dolayısıyla ilaçlama ihtiyacı yılın her ayında oluşmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama hizmetimiz her mevsim oluşan haşere problemlerine karşı hizmet sağlamaktadır. Özellikle yaz mevsiminde üreme evresine giren pire türleri sıcak havaların artış göstermesiyle birlikte yaşam alanlarına ve evlere kadar ulaşmaktadır. Mücadelesi zor olan pire gibi haşere türlerine karşı profesyonel müdahale şarttır.

Böcekler Eve Nasıl Girer

 • Açık bırakılan balkon kapı ve penceresi
 • Kapı altı boşlukları
 • Kırık cam araları
 • Pencere pervazları, kırık cam aralıkları
 • Duvar boşlukları
 • Dış ortamlardan eve giren poşet veya eşyalar
 • Evcil hayvanların tüyleri arasında böcekler evlerimize ulaşabilirler

Çeşitli yollardan evlere giriş sağlayan böcek ve fare türlerine karşı daima koruma sağlayarak yaşam alanlarınızdan uzak tutmak istiyorsanız periyodik olarak ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Her ay düzenli tarihlerde uygulanan ilaçlamalar ile yaşam alanlarınız ilacın etkisini kaybetmez böylelikle haşerelere karşı devamlı koruma sağlanmış olur.

Haşere İle Mücadele

Haşere ile mücadelede kesin çözümler sunan , alternatif ilaçlama yöntemleri ve ilaçları sayesinde haşere ile mücadeleyi kolaylaştırarak olumlu sonuçlara ulaşmaktadır. İstanbul’un her iki yakasında tüm ilçe ve semtlere ulaşarak kaliteli hizmeti aynı ile sunmaktayız. İstanbul’un her bölgesine ulaşan ilaçlama şubelerimiz ile sektördeki yerimizi daima koruyarak örnek firma olmaya devam etmekteyiz.

Haşere ile mücadelede bireysel yöntemlerden uzak durmanızı her zaman tavsiye ediyoruz. Çünkü haşere türlerine karşı kullanılan tüm ilaçlar kimyasal ürünlerden oluşmaktadır. Bilinçsiz kimyasal kullanımı insanlar üzerinde tehlikeli sonuçlar oluşturmaktadır. Zehirlenmelere ve ciddi alerjik reaksiyonlara neden olan yanlış kimyasal ilaç kullanımları bilgi ve tecrübe sahibi uzman kişiler tarafından uygulandığı takdirde güvenli ve başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. Aynı zamanda akrep, çiyan, fare, yılan gibi canlı türleri kendilerini tehlikede hissettiği anda karşısındaki kişiye saldırarak ısıran canlılardır. Bu gibi canlılara karşı uygulanan bireysel mücadele sonucunda bu zararlıların ısırığına maruz kalarak ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz .Bu gibi problemlerle karşı karşıya kalmamanız için daima hizmetinizdedir.

İstanbul böcek ilaçlama

servisimiz, 7 gün 24 saat garantili hizmet sağlamaktadır. İstediğiniz gün ve saatte randevu almak için garantibocekilaclama.com.tr adresinden veya iletişim numaralarımızdan Müşteri Temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama hizmetimiz, tüm zararlı haşere türlerine karşı her zaman yanınızdadır.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım