avrupa yakası

Kağıthane Böcek İlaçlama

Kağıthane böcek ilaçlama hizmetimiz Kağıthane ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere profesyonel böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetini ulaştırmaktadır.

Alanında uzman kadromuz yaşam bölgelerinizde yer alabilecek tüm haşere ve fare gruplarına karşı ilaçlama hizmeti sunarak %100 başarıya ulaşmaktadır.

Hizmetlerimiz, Çağlayan, Gültepe, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe ve Zincirlikuyu başta olmak üzere tüm haşere problemi yaşanan alanları kapsamaktadır.

Böcekler İle Mücadele

Haşereler ile mücadele edilmesi mutlaka profesyonel yöntemler dahilinde bilgili kişiler tarafından uygulanmalıdır. Yanlış uygulanacak her yöntem haşere türlerinin zamanla yayılmasına ve insan sağlığına zarara neden olacaktır. Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanılacak ilaç türünün ve miktarının belirlenmesi haşere türlerinin etkisiz hale dönüşebilmesi için oldukça etkilidir. Bireysel yöntemler dahilinde bu orantıyı tutturmak mümkün olmamaktadır.

Haşere ve Fare Türlerine Karşı Uygulanan İlaçlama Teknikleri

  • Fare istasyonları, düzenekleri
  • Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Kağıthane böcek ilaçlama uygulamalarımızda kullanmış olduğumuz ilaçlama teknikleri Sağlık Bakanlığı onayıyla gerçekleşmektedir. Uygulamalarımız ilaçlama yapılan alanı haşere türlerinden arındırırken dezenfekte etmektedir.

Kağıthane İlçesinde En Çok Karşılaşılan Haşere Türleri;

  • Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, lağım faresi, çatı faresi,
  • Sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi
  • Yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar

Kağıthane böcek ilaçlama hizmetimiz, sizlerden gelebilecek tüm haşere sorunlarına karşı yılın her mevsimi profesyonel ekipleriyle 7 gün 24 saat görev başındadır. Dilediğiniz zaman firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kağıthane Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Kağıthane haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Kağıthane böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım