Diğer Haşereler Genel

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği Mücadelesi

Kalorifer böceği sıcak ortamlarda barınmayı seven, her yerde yaşamaya elverişli böceklerdir. Sıcak ortamları seven kalorifer böcekleri özellikle evlerimiz için büyük tehlike oluşturmaktadır.Kalorifer böceği evlerde genellikle mutfak ve banyolara yerleşerek yuva oluşturmaktadır. Pis ortamlarda gezinerek her türlü atık ile beslenen kalorifer böceği gezdiği alanlara mikrop ve bakterilerini bulaştırmaktadır. Kalorifer böceği ilaçlama uygulamaları yaşam alanlarımızı bu zararlı böcek türlerinden kurtaracak önemli uygulamalardır.

Kalorifer böceklerinin zararları;

Kalorifer böceği gezindiği alana bırakmış olduğu salya ve dışkılar yoluyla insanlara çeşitli hastalıkların bulaşmasına neden olmaktadır;

  • Verem
  • Gıda zehirlenmeleri
  • Hepatit
  • Astım
  • Dizanteri
  • Alerjik reaksiyonlar

Kalorifer böceği ilaçlaması ile yaşam alanlarınızı kalorifer böceklerinin ortama yaymış olduğu salya ve dışkılardan arındırarak, olası hastalıkların yaşanmasına engel olabilirsiniz.

Işık sevmeyen kalorifer böceği karanlık ortamlarda gezinerek yiyecek arayışına çıkmaktadır. Özellikle ev içerisinde bulunan kalorifer böcekleri gece ışıkları açtığınız vakit sıkça karşı karşıya kalacağınız aktif böceklerdir. Kalorifer böceği çok hızlı bir süreçte çoğalarak bulunduğu alana yumurtalarını gizlemektedir. Zamanında uygulanmayan ilaçlama yöntemleri nedeniyle yumurtadan çıkacak yavru böcekler bulunduğu alana dağılarak yeni yumurtalar oluşturmaya başlayacaklardır. Kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarında profesyonel yöntemler ile hareket eden Bio-Active böcek ilaçlama, bu zararlı böceklerin yuva yaptığı alanları tespit ederek en uygun ilaçlama yöntemini belirlemektedir. Böylelikle kalorifer böceği yumurtalarını da etkisiz hale dönüşerek kalıcı ve başarılı sonuçlara ulaşmaktayız. Haşere ilaçlama uygulamalarımız uzman personellerimiz tarafınca uygulanmaktadır.

Kalorifer böceği evlerimize açık bırakılan kapı, pencere, balkon kapıları gibi alanlardan sıkça giriş sağlamaktadır. Kalorifer böceği ile mücadele açık ve kapalı tüm alanlarda yapılmaktadır.

Kalorifer böceği ilaçlama şirketleri arasında Sağlık Bakanlığı onayıyla garantili ve ekonomik hizmet sağlayan firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Kalorifer böceği ne kadar yavrular? »

Kalorifer Böcek İlaçlama, Kalorifer Böcek İlaçı, Kalorifer Böcekleri, Kalorifer Böceği|

Kalorifer böceği, ölme sırasında bile yumurta bırakmaya devam eder. Her yumurta bırakması sırasında, 100 – 150 kadar yumurta yapar. Bir çift hamam böceği, ölene kadar 1 milyon kadar yumurta yapar.

Kalorifer Böceği Ne Kadar Yavrular

Kalorifer böceğinin kaç tane türü vardır? »

Kalorifer Böcek İlaçı, Kalorifer Böceği, Kalorifer Böceği Mücadele|

Kalorifer böcekleri 5000(beş bin) türe sahiptir. Kalorifer böceğinin çeşitleri, dünya üzerine milyon yıl önce yerleşmiş ve metaformoza(değişim) uğramadan günümüze kadar gelmiştir.

Kalorifer böceği insanı ısır mı? »

Kalorifer Böcek İlaçlama, Kalorifer Böcek İlaçı, Kalorifer Böceği, Kalorifer Böceği Mücadele|

Kalorifer böcekleri, her şeyi yer fakat insanı ve hayvanları ısırmaz. İnsanı ısırmadığından, laboratuar ortamında kullanım kolay olur. Kalorifer böceklerinden korunmak için ilaçlama yaptırmalısınız.

Kalorifer böceği ne yer? »

Kalorifer Böcekleri, Kalorifer Böceği, Kalorifer Böceği Üreme|

Kalorifer böcekleri, kâğıt, naylon, slikon gibi maddelerde, böceğin gıdaları arasına girer. Kalorifer böceğini gıdalarınızdan uzak tutunuz, bıraktıkları salgılar, hastalanmanıza neden olur.

Kalorifer böceğini nasıl yok ederiz? »

Kalorifer Böcek İlaçlama, Kalorifer Böcek İlaçı, Kalorifer Böcekleri, Kalorifer Böceği, Kalorifer Böceği Üreme|

Kalorifer böceğini yok etmek için kesinlikle ilaçlama yardımı almalısınız. Böcekleri öldürmek için sıvı ve jel ilaçlar böceklerin olduğu her köşeye uygulanır. Kalorifer böcekleri, hızlı üreme yaptığından, ilaçlama 1 – 2 defa aynı alana, yumurtaların çıkma zamanı uygulanmalıdır.

Kalorifer böceğini nasıl yok ederiz?

 

Kalorifer böceği nasıl çoğalır? »

Kalorifer Böcek İlaçlama, Kalorifer Böcek İlaçı, Kalorifer Böcekleri, Kalorifer Böceği, Kalorifer Böceği Üreme|

Kalorifer böceği dişisi yaşadığı sürenin çoğunu hamile olarak geçirir. Kalorifer böceğinin çoğalması ve yaşaması için en uygun yerler nemli, sıcak, ılık alanlardır.

Kalorifer böceği en çok nerede bulunur? »

Kalorifer Böcek İlaçlama, Kalorifer Böcek İlaçı, Kalorifer Böcekleri, Kalorifer Böceği, Kalorifer Böceği Mücadele|

Kalorifer böceği bulunan alanlar, banyolar, mutfaklar, bodrum, çatı, harabe alanlardır. Her yerde rastlanabilen hamam böceği, nemli, sıcak yerlerde yuvalanma yapar. Dünyada çok soğuk bölgeler hariç her yerde görülebilirler.

Kalorifer böcekleri en fazla ne zaman görülür? »

Kalorifer Böcek İlaçlama, Kalorifer Böcek İlaçı, Kalorifer Böcekleri, Kalorifer Böceği|

Kalorifer böcekleri, sıcak, nemli olan yaşam alanlarında her zaman görülebilir. Fakat yaz ve bahar ayları kalorifer böceğinin en çok üreme yaptığı zamanlardır, daha da sık görmek mümkündür.

Kalorifer Böceği Alman Hamam Böceği »

Alman Hamam Böceği, Kalorifer Böcekleri, Kalorifer Böceği|

Kalorifer böceği, özellikle sıcak ve kuru alanlarda yaşamayı tercih eder. Kalorifer böceği insanın olduğu her alanda aktif yaşar. Kalorifer böceği, ışığa hassas olmasından dolayı gündüzleri ortada çok görülmez, akşam olduğunda daha aktif hareket ederler. Kalorifer böceği çok soğuk ülkeler haricinde her yerde yaşayıp, çoğalabilir. Kalorifer böcekleri, gıda ve besinler üzerinde sürekli dolaşır hastalık mikroplarını bırakır. […]

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım