Diğer Haşereler

Kene İlaçlama

Kene Mücadelesi

Kene İlaçlama

Kene taşımış olduğu mikrop ve virüs nedeniyle ciddi sağlık problemlerine neden olduğu gibi çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine neden olmaktadır. Garanti böcek ilaçlama kene ilaçlama servisi ile 7/24 hizmet vermektedir.

Boyları 2-3 mm arasında değişkenlik gösteren kene türlerinin hepsi kan emerek besin ihtiyacını gidermektedir. Üzerinde bulunduğu canlının kanını emdikten sonra üreme aşamasına giren kene yumurta bırakarak çoğalmaktadır. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte yeşil alanlarda haşere türleri artarak yaşam alanlarımıza dağılmaktadır. Kene ilaçlama uygulamaları bu gibi alanlarda periyodik olarak uygulanmalıdır. Kene türlerinden insanlara geçen en tehlikeli hastalık Kırım Kongo Kanamalı Ateşi olarak bilinmektedir. Keneler insan ve hayvanların derisinin altına ilerleyerek kan emmeye çalışır. Bu gibi durumlarda vücudunuzun üzerinde bir kene görürseniz kendiniz müdahale etmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmalısınız.

Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığının Belirtileri;

  • Ateş
  • Halsizlik
  • Kırgınlık
  • Baş ağrısı
  • Kol ve bacaklarda morluklar
  • Burun kanaması
  • Dışkı ve idrarda kanama
  • Gözlerde kızarıklık
  • Deride kırmızı lekeler

Kene ile mücadele profesyonel ilaçlama firmaları tarafından uygulanmalıdır. Güvenli yöntemler ile uygulanan kene ilaçlaması kısa süre içerisinde bu zararlı böcek türlerinden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Kene türleri ile bireysel mücadele sırasında kene türleri insanların kıyafetleri arasına saklanarak büyük tehlike yaratmaktadır. Bio-Active böcek ilaçlama, profesyonel kene ilaçlama ekipleri ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Sıvı ilaçlama yöntemlerimiz açık alanlarda uygulandığı vakit yeşil alanlara zarar vermeyecek formda, ziraat mühendislerimiz tarafınca hazırlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçları kullanarak faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.

Firmamıza haftanın 7 günü 24 saat Bocekilaclama724.com adresimizden veya iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır. Keneden kurtulmanın yolları arasında en doğru adres daima Bio-Active böcek ilaçlama firmasıdır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım