Diğer Haşereler Genel

Kertenkele İlaçlama

Kertenkele İlaçlama

Kertenkele dünya üzerinde yaşam süren 3.000 türe sahiptir. Kertenkele zehir taşıyan türlere sahip olarak insanların yaşam alanlarında tehlike oluşturmaktadır. Kertenkele ilaçlama da bu nedenle çok önem arz etmektedir.

Kertenkele sıcak iklimleri seven bir sürüngendir. Bu nedenle yaz aylarında yeşil alanlarda sıkça kertenkele ile karşılaşmak mümkündür. Çok güçlü tırnaklara sahip olan kertenkele istediği alanlara tırmanarak ulaşmaktadır. Duvar üzerinde rahatça hareket edebilen kertenkele, yüksek alanlara bu sayede çıkmaktadır. Çok hızlı hareket eden kertenkeleleri yakalamak oldukça zordur. Dolayısıyla bireysel müdahalelerden uzak durarak uzman kişiler tarafından kertenkele ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Zehir taşıyan kertenkele türleri insan sağlığını olumsuz olarak etkileyerek ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Kertenkele ile mücadele bireysel yöntemlerden uzak durularak yapılmalıdır.

Kertenkele İlaçlama Uygulamaları

Bio-Active böcek ilaçlama, ilaçlama hizmetlerinde haşere türüne özel olarak ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Yüksek kalitedeki ilaçlarımız haşere türüne göre en kısa sürede etki gösterecek formlarda hazırlanmıştır. Sağlık Bakanlığınca onaylı olan ilaçlama yöntemlerimiz çevre sağlığına ve insan sağlığına dosttur.

Sıvı ilaçlama uygulamalarımız ile açık ve kapalı alanlarda gizlenen tüm kertenkele türlerini en kısa sürede etkisiz kılmaktayız. Kertenkeleden kurtulmak için alanında uzman kadromuz 7 gün 24 saat sizlere hizmet sağlamaktadır.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım