avrupa yakası

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

İnsan ve çevre sağlığına zarar veren böcekler ve fareler üzerinde bütün şubelerimizde kontrol sağlamaktayız. Küçükçekmece böcek ilaçlama şubesinde etkili ilaçlar kullanarak birçok haşere türünü kontrol altına almaktayız.

Küçükçekmece’de Kontrol Sağladığımız Zararlı Canlılar

  • Kene, kakalak, tesbih böceği, Alman hamam böceği, salyangoz, tahtakurdu, hamam böceği, kalorifer böceği, pire, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep,  örümcek bit, çatı faresi, ev faresi, tatarcık
  • Sivrisinek, uyuz böceği, fındık faresi, mayt, yaban arısı, pamuk faresi, halı böceği, eşek arısı,  Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma,   gümüş böceği, sıçan
  • Tatarcık, karınca, yılan, kertenkele, çekirge, güve, lağım faresi, akar, kırkayak, mite

Kesintisiz ve Hızlı Hizmet

Etkili yöntemler kullanarak kontrol altına aldığımız haşere ve farelere kısa sürede müdahalede bulunulmazsa yaşam alanlarınızı kısa sürede sarabilirler. Haşereler kolay üreyen canlılardır. Dolayısıyla yaşam alanlarınızı kısa sürede istila edebilmektedir. Böceklerin yoğunluğu yuvalarında olmaktadır. Yumurtalarını yuvalarına taşımaktadır.  Kısa sürede erişkin hale gelen haşere yumurtaları yaşam sürdüğümüz alanları istila etmektedir.

Küçükçekmece böcek ilaçlama servisleri bir telefonunuzla size en yakın aracını yönlendirmekte, sizlere kısa sürede güvenilir ortamlar oluşturmaktadır. Sıvı ve jel ilaçları kullanarak uyguladığımız kokulu ve kokusuz yöntemlerimiz, uygulamanın gerçekleştirildiği alanlarda tek seferde kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

İlçenin tüm semt ve mahallerine servisi bulunan Küçükçekmece böcek ilaçlama şubemizden günün her saati hizmet alabilirsiniz.

Küçükçekmece böcek ilaçlama servislerimizin en çok uygulama yaptığı semtler;

  • Cennet
  • Halkalı
  • Sefaköy
  • Yarımburgaz

Bio-Active böcek ilaçlama firması, haşere ile mücadele uygulamalarını Dünya Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarla gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, yüksek standartlarda uyguladığı kaliteli hizmetleri ile sektörün öncülerindendir. Uzman personellerimizin ekonomik koşullarda gerçekleştirdiği işlemler günün her saati uygulanmaktadır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak günün 24 saati hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Küçükçekmece haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Küçükçekmece böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım