Diğer Haşereler Genel

Kulağa Kaçan İlaçlama

Kulağa Kaçan Mücadelesi

Kulağakaçan böcekleri insan sağlığı açısından risk oluşturan böceklerdir. İnsanlar uyku halindeyken bu böcekler kulak ve ağız içerisinden girerek insanların çeşitli sağlık sorunları yaşamalarına neden olmaktadır.

Kulağa kaçan böcekleri ağız kısımlarında oldukça sağlam kıskaçlara sahiptir. Beslenmesini bu kıskaçlar sayesinde gerçekleştiren kulağakaçan böceği, bitki, meyve ve ölü böcekler ile beslenmektedir. Tarla, bahçe ve sera gibi alanlarda yer alan kulağa kaçan böceği çoğu ekinin zarar görmesine neden olur. Bu gibi alanların ilaçlama uygulamaları periyodik olarak yapılmalıdır. Kulağakaçan böceği ilaçlama uygulamaları alanında uzman ilaçlama firmaları tarafınca uygulanmalıdır.

Bio-Active böcek ilaçlama, kulağakaçan böcekleri ile mücadele de geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. İlaçlama uygulamalarında kullanılan ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafınca onaylanmıştır.

Kulağakaçan böceği ilaçlama Yöntemleri;

  • Buharlama yöntemi
  • Püskürtme yöntemi
  • Jel ilaçlama yöntemi
  • Sıvı ilaçlama uygulamaları

Profesyonel kulağakaçan ilaçlama yöntemlerimiz ekonomik ilaçlama fiyatları ile uygulanmaktadır. Tüm alanlar içerisinde yer alan kulağakaçan böceklerine müdahale eden firmamız en kısa sürede kulağakaçan böceklerinden kurtulmanızı sağlamaktadır.

7 gün 24 saat ilaçlama hizmetinin adresi olan firmamız, çalışmalarında %100 başarıya ulaşmaktadır. Dilediğiniz zaman içerisinde ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan gün boyu ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım