Diğer Haşereler Genel

Lağım Faresi İlaçlama

Lağım Faresi Mücadelesi

Fare çeşitli türlere sahip bir kemirgendir. Fare türleri arasında en tehlikeli ve büyük fare Lağım Faresidir. Bulunduğumuz alanlar içerisinde yer alan fare türleri mutlaka yok edilmelidir.

Lağım Faresi İlaçlama

Lağım fareleri pis alanlar içerisinde yuva yapmaktadır. Lağım, gider boruları, Kanalizasyon, çöplük lağım faresi için en uygun ortamlardır. Bu gibi alanlarda sayısız mikrop ve bakteri barınmaktadır. Dolayısıyla lağım faresi bu alanlar üzerinden almış olduğu mikropları bünyesinde taşımaktadır. Her türlü atıkla beslenen bu farelerin insanları ısırması sonucu ciddi sağlık problemleri yaşanmaktadır. Lağım faresi gezindiği ortama bırakmış olduğu salya ve dışkıyla hastalıkların insanlara geçmesine neden olmaktadır. Lağım faresi ilaçlama uygulamaları bu zararlı canlı türleri için oldukça büyük önem taşımaktadır.

Lağım Faresi ilaçlama Yöntemleri

Bio-Active böcek ilaçlama, tüm fare türlerine karşı profesyonel yöntemler kullanmaktadır. Fare istasyonları, fare düzenekleri ve toz ilaçlar ilaçlama yapılacak alan ve fare türüne göre tespit edilerek seçilmektedir. Lağım faresinden kurtulmak için bireysel fare yakalama işlemlerinden uzak durmak gerekir. Lağım faresi ile mücadele işlemi alanında uzman ilaçlama personellerine bırakılmalıdır.

Lağım Faresi Nasıl Çoğalır

Fareler yavrularını doğurmaktadır. Lağım faresi yılda 5-6 kez doğum yapar ve tek seferde 6-10 arası yavru meydana getirir. Uygun ortam ve yiyecek bulan fareler üremek için yeterli şartlara sahip olurlar. Yaşam alanlarınızın içinde veya etrafında Lağım faresi ile karşılaşmanız fare yuvalarının olabileceğinin habercisidir. En kısa süre içerisinde gerekli ilaçlama faaliyetlerine başlanmalıdır.

Lağım faresi ev, apartman, depo, fabrika, bahçe, tarla, iş yeri, bodrum gibi birçok alanda görülmektedir. Firmamız açık ve kapalı tüm alanlara lağım faresi ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İlaçlama uygulamalarımız insan ve çevre sağlığını koruyacak ilaçlama yöntemleriyle gerçekleşmektedir. Haftanın yedi günü 24 saat firmamıza ulaşarak Müşteri Temsilcilerimizden detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım