anadolu yakası

Maltepe Böcek İlaçlama

Açık ve kapalı tüm yaşam alanlarında bulunan böcekler, insanların ortak sorunudur. Tüm şubelerimizde olduğu gibi Maltepe böcek ilaçlama şubesinde de böcekler ile ilgili problemlerinize çözüm sunmaya çalışmaktayız.

Etkili ilaçlama yöntemlerimizle böcek ve fareler üzerinde uyguladığımız yöntemler bulunduğunuz alanlarda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Böceklerden kurtulmak için uyguladığımız yöntemler açık, kapalı bütün alanlarda etki sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla uygulanan yöntemler, tüm alanlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Etkili yöntemlerimiz, en iyi teknolojideki cihazlarla uygulanmakta yaşam alanlarınız haşerelerden ve bıraktığı yumurtalardan tamamen arındırılmaktadır.

Etkili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Haşerelerin Yaşam Alanları

Maltepe böcek ilaçlama servisimiz,  ev, okul, bahçe, dershane, fırın, pastane, sağlık ocağı, cafe, restoran, park, bağ, hastane gibi tüm alanlarda uygulamalarımızı gerçekleştirmektedir. Çabuk üreme özelliğine sahip olan böcekler yuvalarını insanların bulunduğu bütün ortamlarda kurabilmektedir. Bazı haşere türleri yuvalarını genellikle, ağaç kavukları, taş altları, bina dipleri arasına yapmaktadırlar. Aç kaldıkları zaman kendilerine besin aramak için kapalı alanlara geçiş sağlamakta, yuvalarını evlerimiz, işyerlerimiz arasında kurmakta, gıda artıklarıyla beslenmektedir. Evlerimize giren haşereler ve fareler sağlığımızı bozarak, eşyalarımıza zarar vererek, insanlar üzerinde maddi ve manevi hasara neden olmaktadırlar.

Açık ve Kapalı Alanlarda En sık Görülen Zararlı Canlılar

Sıçan, kertenkele, kırkayak, salyangoz, Alman hamam böceği, çekirge, halı böceği, akar, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, tesbih böceği, mite, çatı faresi, tatarcık, çıyan, , fındık faresi, pire, karınca, pamuk faresi, ev faresi kakalak, hamam böceği, kene, gümüş böceği, eşek arısı,  tahtakurdu, örümcek akrep, bit, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, sinek, yaban arısı, mayt, sivrisinek, yılan, güve, uyuz böceği, tatarcık, karafatma.

Maltepe böcek ilaçlama servisleri tüm yaşam alanlarında işlemlerini ekonomik fiyatlarda gerçekleştirmektedir. Tüm haşere türleri üzerinde garantili yöntemlerle uyguladığımız haşere ile mücadele işlemlerini 7/24 gerçekleştirmekteyiz.

Maltepe Böcek İlaçlama Fiyatları

Tüm semtler için aynı fiyat üzerinden ilaçlama yapan firmamız en etkili ilaç ve yöntemleri tercih ederek haşere ilaçlama da en ekonomik ilaçlama fiyatlar vermektedir. alanında uzmanlaşmış personellerimizle Maltepe haşere ilaçlama firması denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olmuştur. Yaşanılan tüm haşere problemlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek ve hizmeti alabilirsiniz. Maltepe böcek ilaçlama fiyat listesi örneklerine ulaşabilirsiniz.

  • 60 m² – 90 m² arası genel haşere ilaçlama 90 TL
  • 91 m² – 120 m² arası genel haşere ilaçlama 100 TL
  • 121 m²  150 m² arası genel haşere ilaçlama 110 TL

Fiyatlarımız hangi haşere türü olursa olsun aynı fiyat geçerlidir. Fare kemirgen gibi türler için fiyatlarımız aynıdır.

Not: ilaçlama servisimizin o an için size yakın bölgenizde olması durumunda indirimler sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım