Genel

Okul İlaçlaması

Okul İlaçlaması

Konutlarımızda haşerelere, böceklere karşı ilaçlama yaptırırken, ilaçlamaya ihtiyaç duyduğumuz zamanı bekleyebiliriz. Çünkü konutlarımız, evlerimiz bize özel yerlerdir, insan sürkülasyonları minimum düzeydedir. Evlerimizde, konutlarımızda hijyen durumunun korunması çok daha kolaydır. Oysa dershane gibi insan sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde hijyen durumunun korunması çok daha zordur. Dershane, okul gibi toplu var olunan yerlerde haşere, böcek riski çok daha fazladır. Özellikle dershane, okul gibi yaş ortalamasının düşük olduğu yerlerde haşereler, böcekler büyük tehlike arz etmektedirler. Bu durumdan dolayı dershanede bulunan kişilerin, savunma sistemleri henüz gelişme aşamasında olduğundan veya gelişimlerini yeni tamamladıklarından, bu kişilerin savunma sistemleri, aksi bir durum ile karşılaşıldığında yetişkin bir bireyde olduğu gibi çabuk aktif olamayabilir. Haşerelerin, böceklerin taşıdığı mikroplara, bakterilere karşı, dershanede bulunan kişiler çok daha duyarlı olabilirler. Bu durumdan dolayı dershane ilaçlaması periyodik olarak yapılmalıdır. Özellikle tuvalet kullanımının yoğun olduğu ve çok sayıda insanın tuvalet kullanımını gerçekleştirdiği düşünüldüğünde, sözü edilen ilaçlamalarda tuvaletlerin ilaçlanmasına çok dikkat edilmelidir.

Okullarımız maalesef bazen bir haşerenin veya bir kemirgenin girip yuvalandığı bir mekan olabiliyor. Çok fazla bireyin olduğu bu alanlarda yapılacak uygulama oldukça dikkat ve profesyonellik gerektirmektedir. Bilindiği üzere haşere ve kemirgenler birçok hastalığı bünyesinde bulundururlar ve konaklandıkları yerlere bu virüsleri bulaştırırlar ve kalabalığın olduğu bu gibi alanlarda hastalığın en kolay yayılabildiği alanlardır. ve bu sebeble  anaokul ilkokul ortaokul lise etüt merkezleri yurtlar dershaneler önlem açısından en dikkat edilmesi gereken yerlerin başında geliyor.ve tercih edeceğiniz haşere ilaçlama kemirgen ilaçlama firmasının sağlık bakanlığı onaylı ve biyosidal ürün kullanma sertifikası olması profesyonel firma olmasına dikkat edilmesi gerekecektir. zira profesyonelce yapılmayan uygulamalar ciddi sağlık problemlerine zehirlenmelere yol açabilmektedir. Bio-Active Haşere ilaçlama firması olarak  2007 yılından beri %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak 10 yıllık tecrübemizle hizmet veren gelişen gelişmekte olan yöntem ve ürünleri takip edip bu doğrultuda hareket eden profesyonel bir ekibiz.

DERSHANE İLAÇLAMA

anaokulu ilaçlama

okullar haşere ilaçlama kemirgen ilaçlama ve mikrobik  bakterilere  karşıda dezenfekte ilaçlama yapılması gereken kritik yerlerin başında gelir bu gibi kalabalığın olduğu alanlar hastalığın kolayca en hızlı yayılabildiği alanlardır. önlem alınmadığı takdirde olumsuz yönde sağlık sorunları görülmektedir. haşere kemirgen ve mikrobik problemlere karşı kalıcı ve garantili çözüm odaklı firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım