Diğer Haşereler

Örümcek İlaçlama

Örümcek Mücadelesi

Örümcek, çeşitli türlere sahip olarak Dünyanın birçok bölgesinde görülen eklem bacaklı bir canlıdır.Kurak iklim bölgelerinde ölümcül zehir taşıyan örümcekler oldukça fazladır. Örümcek ilaçlama da bu nedenle çok önemlidir.

Örümcek farklı boy ve yapıya sahip olarak güçlü ağlar kurmaktadır. Özellikle evlerin loş ve karanlık kısımlarında örümcek ağları ile karşılaşmak mümkündür. Örümcekler diğer böcekleri yiyerek beslenmektedir. Örümcekler en çok duvar dipleri, taş araları ve ağaç aralarında görülürler.

Örümcekler insanlara hastalık bulaştırmazlar. Fakat bazı örümcek türleri zehir taşıdığından dolayı insanları sokarak zehirleyebilirler. Örümcek ilaçlama uygulamaları ile örümcek görülen alanlar ilaçlanmalıdır. Alanında uzman örümcek ilaçlama firmalarından hizmet talep etmelisiniz. Zehirli örümcek insanı soktuğu vakit bazı belirtiler görülmeye başlar.Örümcek ile mücadele oldukça önemlidir.

Zehirli Örümcek Sokmasında Oluşan Belirtiler;

  • Yanma, kızarma, şişlik,
  • Halsizlik
  • Nabız artışı
  • Soğuk Terleme
  • Titreme
  • Bitkinlik

Örümcek sokmalarında en yakın sağlık kuruluşundan profesyonel destek almalısınız. Bio-Active böcek ilaçlama şirketi olarak, örümcek ilaçlama uygulamalarında profesyonel kadromuzla görev almaktayız. İlaçlama uygulamalarımız Sağlık Bakanlığınca gereken belge ve onaylara sahip olarak ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Dilediğiniz tarihler içerisinde ilaçlama randevusu alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım