Genel

Periyodik İlaçlama

Periyodik İlaçlama

İstanbul Periyodik İlaçlama!

Periyodik ilaçlama uygulamaları yaşam alanlarınızda haşere ve fare türlerine karşı devamlı koruma sağlayan önemli bir hizmettir.

Sektörüne göre belirlenen bazı işletmelerde aylık olarak kimi işletmelerde 3 aylık ve 6 aylık olmak üzere periyodik düzenli ilaçlamalar yapılmaktadır. bu kriterleri mekanın ne tür üretim yaptığı ve risk analizi belirlemektedir. özelikle gıda türü işletmeler haşerelerin en çok sevdiği ve tercih ettiği mekanlar olabildiğini hemen herkes bilir. bu gibi durumlarda işletme yönetiminin aylık olarak düzenli bakımlar yaptırması en sağlıklı olanıdır. Her ay belirlenen tarihlerde böcek ilaçlama şirketleri tarafından uygulanan periyodik ilaçlama ilacın etkisini kaybetmeden yeniden tekrarlanmasını sağlamaktadır. Böylece haşere ve fare türleri yaşam alanlarınızda ilaç etkisini yitirmediğinden dolayı yaklaşamamaktadır.

Periyodik İlaçlama’nın Önemi!

periyodik ilaçlamanın dikatlice yapılması durumunda o işletmede hiçbir sebeble haşere görülmez.

Firmamız gereken tüm ilaçlama uygulamalarında olduğu gibi Periyodik ilaçlama uygulamalarında da profesyonel olarak hizmet sağlamaktadır. Düzenli yapılacak ilaçlamalar etraftaki hiçbir zararsız canlıya ve gıdaya etki etmeyecek yöntemler olmalıdır. Mekanın durumuna göre belirlediğimiz uygulamalar; jel ilaçlama, sıvı kokusuz ilaçlama, bazı mekanlarda ise sıvı kokulu ilaçlamalar olmaktadır. Bu kriterleri mekanın ne tür bir işletme olduğu belirler örnek olarak: fırın, pastane, lokanta, restaurant,v.s gibi işletmelerde kokulu ilaçlamalar yapılmamaktadır. Bu gibi işletmelerde en çok tercih ettiğimiz hiçbir zararsız canlıya ve hiçbir gıda maddesine etkisi olmayan jel ilaçlama yapmaktayız. Bazı durumlarda ise gerekli tedbirleri esas alarak sıvı kokusuz ilaçlamalar yapılmaktadır. bazı mekanlarda ise kokulu ilaçlama yapılmaya müsaait ise bu uygulama tercih edilir. Bu kriterler öncelikle mekanda insan, açık gıda maddesi, evcil hayvan, süs bitkileri olmaması gerekir. ve kalıcı eşyaların ilaç temasına karşı korunaklı olmasına özen gösterilir.

Peiyodik İlaçlama Zamanı Kim Tarafından Belirlenir?

Periyodik ilaçlama zamanı firmamız tarafından sizlere gereken tarihlerde bildirilerek, düzenli bir sistem içerisinde sağlanmaktadır.

Bio-Active böcek ilaçlama şirketi tarafından ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde www.bocekilaclama724.com adresinden veya iletişim numaralımızdan Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak sizin için uygun bir tarihi belirlemeniz yeterli olacaktır. İlaçlama ekibimiz sizin belirlediğiniz süre içerisinde gelerek ilaçlama çalışmamalarını gerçekleştirecektir.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım