Genel

Pire İlaçlama Servisleri

Pire İlaçlama Servisleri

Pire yaşam kalitesini olumsuz olarak etkileyen kan emici bir canlıdır. Hayvan ve insan derisine yapışarak kan emen pire, çeşitli hastalıkların taşıyıcılığını yapar. Siyah ve kızıl renklerde görülen pirelerin çok sayıda türü bulunmaktadır. Pire İlaçlama Servisleri pire ile mücadele için kurulmuştur.

Pire haşeresinin kanatları yoktur. Bu böcekler sıçrayarak hareket sağlarlar. Gözle fark edilmesi zor olan pire türlerinin insanların yaşam alanlarından uzak tutulması gerekir. Aksi durumlarda pire hızla yayılarak çeşitli sorunların yaşanmasına neden olacaktır. Virüs taşıyan pireler kan emdiği canlıya verem, veba, humma, sıtma, dizanteri, tifüs gibi önemli hastalıkların geçmesine neden olmaktadır. Pire ısırmasına bağlı olarak cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonlarda görülmektedir. Sıcak havayı seven pire türleri, yaz mevsiminde çokça görülerek pire şikayetlerini arttırmaktadır. Pire ilaçlama servisleri yaz aylarında yoğun olarak ilaçlama randevularını almaktadır.

İnsanların Bulunduğu Alanlarda En Çok Görülen Pire Türleri;

  • Kedi piresi
  • Köpek piresi
  • İnsan piresi
  • Su piresi
  • Toz piresi
  • Kar piresi
  • Pamuk piresi

Pireler üzerinde yaşadığı yere göre isimlendirilmişlerdir. Pire ilaçlama uygulamaları ile bu canlılardan gelebilecek zararlardan korunabilirsiniz. Pire ile mücadele de profesyonel pire ilaçlama servisleri tercih edilmelidir.

Firmamız tüm pire türlerine karşı profesyonel mücadele sağlayarak Sağlık Bakanlığınca onaylı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Firmamız pire ilaçlama servisleri ile pire türlerine son vermektedir. İlaçlama yöntemlerimiz insan ve çevrenin sağlığını daima koruyarak sürdürülmektedir. Müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimizle haşere problemlerinize en kısa zamanda son veriyoruz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım