Genel

Profesyonel Periyodik Haşere Kontrolü

Haşereler itibarınızı zedeleyebilir, günlük işlemlerinizi bozabilir gıda sektörü gibi yatılı misafirler ağırlayan  işletmeler restaurant, lokanta, pastane, fırın, otel, pansiyor, yurt, v.b gibi işletmelerde düzenli ilaçlama yapılmaktadır. Bu gibi mekanlar periyodik önlemler alınmadığı sürüce haşerelerin her zaman tehdidi altına girmektedirler. Bio-Active haşere kontrol hizmetleri işletmenizi her daim haşerelere karşı koruma kalkanı ile karşılamaktadır. Bio-Active Olarak  mekanlarınızda olmasını asla istemediğiniz yürüyen haşereler, uçan haşereler, kemirgenler, gibi canlılardan işletmenizi Bio-Active koruma kalkanı ile güvence altına almaktayız. İşletmenize kurduğumuz efk cihazları gibi kemirgen istasyonları gibi ürünlerimizle periyodik trend analiz raporları yaparak dönem içinde tarafınıza sunarak geride bıraktığımız günlerin raporlarını eksiksiz sunmaktayız, bu nedenle %100 çözüm kaçınılmazdır.

Profesyonel Haşere İlaçlama

Ticari mülkünüz haşere popülasyonları için barınak kaynağı haline gelmişse, deneyimli bir haşere ilaçlama teknisyen yardımına ihtiyacınız olacaktır. Bio-Active böcek ilaçlama hizmetleri, istanbul , bölgelerinde gururla hizmet veren samimi profesyonellerin davetsiz misafirlerini terk etmeleri için hizmetinizde olacak. Sorunun kontrolü ne kadar zor ise, işi doğru yapmak için bize güvenebilirsiniz. Sizden seçim yapabileceğiniz çeşitli servis planları sunuyoruz.

Bio-Active haşere kontrol hizmetleri işinizi istila etmeye cesaret eden her böcek için kapsamlı çözümler sunar. Tesisinizi zararlıdan uzak tutmak için her haşere yönetimi çözümünü spesifik iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım