Diğer Haşereler Genel

Salyangoz İlaçlama

Salyangoz Mücadelesi

Salyangoz, ılıman ve nemli bölgelerde çokça karşılaştığımız böceklerdir. Çayırlık alanlar ve tatlı suyun bulunduğu alanlar salyangozların üremeleri için en elverişli ortamlardır. Salyangoz ilaçlama için öncelikle çayırlık alanlara ilaçlama yapılmalıdır.

Salyangozların yaşayabilmeleri için kabuklarının içerisinde önemli bir sıvı bulunmaktadır. Bu salgı salyangozun hayatta kalmasını sağlamaktadır. Fakat bu salgı aşırı sıcaklarda kurumakta ve aşırı soğuk havalarda donmaktadır. Sıvının kuruması veya donması salyangozların ölmesine neden olur.

Salyangozlar beslenmesini bitkileri yiyerek gidermektedir. Salyangozların bitkileri yemesi sebze ve meyvelere oldukça zarar vermektedir. Bu gibi ürünlerin yer aldığı bölgeler salyangozlardan gelecek zararlara karşı salyangoz ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanmalıdır.

Salyangoz çoğu zaman kabuklarından çıkarak gezmektedir. Kas sistemleriyle sürünerek hareket eden salyangoz birçok mikrobu da üzerine alır. Bazen evlerimize kadar ulaşan salyangozların etrafta dolaşması sağlığımız açısından tehlike oluşturabilmektedir. Salyangoz ile mücadele de salyangoz ilaçlama uygulamaları daima etkin mücadele sağlamaktadır.

Salyangozlardan kurtulmak için Bio-Active böcek ilaçlama firması ile her zaman irtibata geçebilirsiniz. Firmamız gün boyu hizmet sağlamakta olup 7 gün 24 saat görev başındadır. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan ve www.bocekilaclama724.com adresimizden ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım