avrupa yakası

Sarıyer Böcek İlaçlama

İnsanların hastalanmasına neden olan ve birçok şekilde zarar veren böceklerden kurtulmak için Sarıyer böcek ilaçlama şubemizden günün her saati yardım ve hizmet alabilirsiniz.

Haşere ile mücadele işlemleri insan sağlığını korumak amaçlı gerçekleştirilen bir eylemdir. Firmamız, Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarla sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına almaya çalışmaktadır.

Denize kıyısı olan Sarıyer ilçesinin nemli hava şartlarından dolayı, ilçede çok çeşitli böcek türlerine rastlamak mümkündür. Sarıyer’de bulunan eski ve tarihi yapılar, tahta kurdu, mobilya kurusu, çatı faresi, güve, pire gibi haşere türleri açısından ideal yaşam ve besin alanlarıdır. Eski yapılarda birçok haşere ve fare türü karşımıza çıkmaktadır.

Sarıyer’de En Sık Rastlanılan Zararlı Canlılar

Alman hamam böceği, yaban arısı, sinek, gümüş böceği, kertenkele, tahtakurusu, kene, pire, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, mite, lağım faresi, çıyan, örümcek, bit, çatı faresi, mayt, sivrisinek, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, ev faresi, eşek arısı,  akrep, halı böceği, akar, kakalak, tatarcık, sıçan, uyuz böceği, kırkayak, kulağakaçan böceği, tespih böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve, yılan, fındık faresi, pamuk faresi.

Sarıyer böcek ilaçlama şubesinin donanımlı elemanları, her türlü haşere üzerinde kontrol sağlamak için gerekli bilgi birikimine sahiptir. İlçedeki açık ve kapalı bütün alanlarda etkili ilaçlarla uyguladığımız yöntemler sayesinde insanları ve çevreyi böceklerin verdiği zararlara karşı korumaktayız.

Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama

Sarıyer böcek ilaçlama servisleri, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, Rumelihisarı, Sarıyer ve Tarabya semtlerinde uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızdan günün dilediğiniz saatinde hizmet alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bio-Active İlaçlama

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Biz Sizi Arayalım